UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

KOMPLETNÍ SERVIS PŘI UBYTOVÁVÁNÍ VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ, POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ, KONFERENCÍ, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘŮ,...

Dostali jste ve firmě za úkol zajistit služební cestu a ubytování pro Vaše zaměstnance? Nebo potřebujete zařídit důležitou konferenci a s tím spojené další související služby? Právě pro Vás je tu jednoduchá pomoc - HOTELIA s.r.o. specialista na šetření cestovních nákladů firem - pomáháme firmám snižovat cestovní náklady spojené se zajištěním ubytování, stravování, pronájmem konferenčních prostor a dalších souvisejících služeb.

  • Ubytování: výběr ze ***/**** -hvězdičkových hotelů, v jedno-, dvou-, tří- lůžkových pokojích či apartmánech. Po celé České republice v libovolném ubytovacím zařízení.
  • Stravování: zajištění gastronomického servisu - nejrůznější variace coffee breaků, obědů a večeří formou servírovaného menu nebo bufetu, rautů, grilování, atd.
  • Pronájem konferenčních prostor: charakter uspořádání přizpůsobíme Vašim představám a požadavkům včetně veškerého technického vybavení.

Spolupráce s námi Vám umožní to nejdůležitější pro Váš další rozvoj:

  1. ČASOVÁ ÚSPORA – pro Vás i Vaše spolupracovníky výrazné snížení administrativní zátěže. Získáte nezanedbatelnou časovou úsporu, kterou mohou Vaši zaměstnanci využít k jiné pracovní činnosti.
  2. FINANČNÍ ÚSPORA – pro Vaší společnost značné snížení nákladů na ubytování a další, s tím související služby. Ceny ubytování jsou ve většině případů výrazně nižší, než jsou ceny pultové. Cestovní náklady je možno klientům snížit v průměru o 10 – 40 %.
  3. PROFESIONÁLNÍ PARTNERSTVÍ – pracujeme pro Vás, ne pro dodavatele služeb. Vždy od nás dostanete několik nabídek pro správný výběr.

created by Varhall (2011)