UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Bílá růže Strakonice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Palackého náměstí, 80
Strakonice, 386 01
Mapa:
Mapa - Hotel Bílá růže Strakonice
GPS:
49°15'34.112"N, 13°54'12.982"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel "Bílá Růže * * *" Strakonice se nachází v historickém centru jihočeského okresního města Strakonice. Svým zákazníkům ve Strakonicích poskytujeme naše služby již od roku 1905. Hotel "Bílá Růže * * *" Strakonice nabízí ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s plným komfortem (LCD TV, SAT digitální, telefon, koupelna, WC, některé s balkónem, s připojením k internetu ADSL nebo Wi-Fi) a také v nadstandardním podkrovním apartmánu o rozloze 240 m2 s terasou, whirlpoolem, kuchyní, myčkou nádobí atd. V hotelu je hostům podávána rozšířená kontinentální snídaně. Součástí hotelu "Bílá Růže * * *" Strakonice je restaurace, která má kapacitu 80 míst. Hotel "Bílá Růže * * *" Strakonice nabízí také možnost využití hotelových garáží, nebo využití parkoviště přímo před hotelem, které je pod dohledem kamery městské policie Strakonice. Poloha hotelu v samém centru města Strakonice je výhodná i z hlediska dostupnosti ostatních služeb.

Historická budova hotelu "Bílá Růže * * *" Strakonice v samém centru města nabízí svým hostům příjemné plněkomfortní ubytování, a to v 1 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a podkrovním apartmánu. Pokoje jsou dvojího typu – 9 x pokoj s balkonem a výhledem na řeku Otavu a středověký hrad + 10 x pokoj s výhledem do Palackého náměstí (Strakonice I). Celková kapacita hotelu "Bílá Růže * * *" Strakonice je 52 lůžek.

Restaurace hotelu Bílá Růže ve Strakonicích má kapacitu 80-ti míst. Máme bohatý výběr pokrmů i nápojů. Zaměřujeme se převážně na českou kuchyni, ale na stálém jídelním lístku máme pro naše hosty i pokrmy kuchyně mezinárodní. Restaurace působí stylově a poskytuje svým hostům klidné a příjemné posezení. Pořádáme veškeré slavností akce – svatby, abiturientské večírky, rodinné oslavy, promoce a jiné.

Otevřeno je denně od 10.30 do 23.00 hodin.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)