UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

HOTEL CONCERTINO ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
náměstí Míru, 141/II
Jindřichův Hradec, 377 01
Mapa:
Mapa - HOTEL CONCERTINO ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec
GPS:
49°8'38.713"N, 15°0'13.485"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Ubytování v jižních Čechách Vám přináší romantický hotel Concertino. Komplex hotelu spojuje období renesance a moderní styl ubytování. Zajisté si vyberte pokoj či apartmá, které bude odpovídat Vašim představám. Hotel Concertino je nejlepší volbou pro rodinnou, relaxační, sportovní či romantickou dovolenou.
Pobyty v romantickém hotelu Concertino

Hotel Concertino nabízí pro své hosty kromě standardního ubytování také víkendové pobyty. Nabídka víkendových pobytů zahrnuje relaxační víkendový pobyt s dětmi, wellness pobyt s čokoládovými masážemi či romantický pobyt pro dva v hotelu Concertino. Na přání Vám zajistíme dárkové poukazy na víkendové pobyty. Součástí hotelu je romantická restaurace Zlatá Husa.
Svatební oslavy

Romantický hotel Concertino pořádá i svatební hostiny. V některém z našich salónků či sálů Vám zaručíme soukromí. Samozřejmě jsme schopni zajistit romantické ubytování pro novomanžele i hosty. Svatebčanům doporučujeme nadstandardní apartmán, který na přání vyzdobíme dle Vašich představ. Prohlédněte si nabídku našich menu pro svatební hostiny.
Romantické i rodinné pokoje

Ubytování v našich hotelových pokojích je jedinečné, v celém hotelu nejsou dva stejné pokoje půdorysem ani dekorací, což umocňuje celkový dojem na romantický hotel Concertino.

Hotel Concertino nabízí ubytování ve 37 pokojích:

* dvoulůžkové pokoje
* jednolůžkové pokoje
* suite (apartmány)
* prostorné rodinné pokoje (propojené dvoulůžkové pokoje se společnou vstupní halou).

Svůj oblíbený pokoj naleznete jistě i Vy. Vybrat můžete mezi prostorným a luxusně dekorovaným apartmánem, pokojem Superior který má minimální rozlohu 25 m2 a je mimo jiné vybaven pohodlným sofa nábytkem, pokojem Standard, který je o málo menší avšak stejně útulně a plně vybaven nebo pokojem Economy, který Vás překvapí výjimečnou cenou.
Nekuřácká část hotelu Concertino

Naší službou pro Vás je i rozdělení hotelu na nekuřáckou část. Pokud si přejete rezervovat pokoj v této části hotelu, prosíme, nezapomeňte nás předem upozornit.
Vybavení hotelových pokojů

* Vanou nebo sprchou, WC
* Satelitní TV
* Telefonem s přímou volbou
* Minibarem
* Vysoušečem vlasů
* Signálem pro bezdrátový internet WiFi T-Mobile
* Trezorem
* Tlačítkem pro přivolání pomoci v nouzi

Dveře k pokojům jsou obsluhovány zámky na magnetické karty. Bezpečí hostů je střeženo také protipožárním alarmsystémem.
Bezbariérová přístupnost hotelu Concertino

Celý hotel je vybudován bezbariérově. Od garáží k restauracím, pokojům, terase - všude pohodlně a bez překážek. Jeden pokoj je pak plně přizpůsoben pro osoby na vozíčku (2 koupelny - z toho 1 speciální).

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)