UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Záviš z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
náměstí Čsl. armády, 25
Hluboká nad Vltavou, 373 41
Mapa:
Mapa - Hotel Záviš z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou
GPS:
Loc: 49°3'2.368"N, 14°26'12.381"
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, Bild 1 jež je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky a je ideálním místem pro trávení dovolené. Hotel o celkové kapacitě 54 lůžek, kterou je možno navýšit o 6 přistýlek, nabízí ubytování ve 28 pokojích.

Jedná se o 6 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány, které mohou hostům poskytnout ještě větší komfort. V hotelu jsou též dva dvoulůžkové pokoje vyhrazené pro osoby s tělesným postižením.

Všechny pokoje a apartmány jsou komfortně vybaveny. Bild 1 Disponují vlastním sociálním zařízením, se sprchou v pokojích a vanou v apartmánech, a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Dále jsou vybaveny vlastní televizí se satelitem, telefonem a WiFi připojením k internetu - zdarma. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Hotel nabízí kromě ubytování také další doplňkové služby. Přilehlé parkoviště mohou návštěvníci hotelu využít zdarma.

Možnost vaření kávy a čaje na pokoji

Vybavení pokoje :
- Barevná televize se satelitními programy / Radio
- Dveře pokojů jsou obsazeny bezbečnostním zámkem
- Koupelna se sprchou nebo vanou a WC
- Vysoušeč vlasů
- Trezor
- Minibar
- Nekuřácké pokoje
- Výtah
- Telefon s přímou volbou do celého světa
- Prodej drobné kosmetiky a dárkových předmětů
- Vysokorychlostní připojení k internetu / v celém objektu/
- Wifi + pevné připojení 6 / 6 mbps bez agregace
- Možnost ubytování s domácími mazlíčky
- Zajištění prádelny a čistírny
- Parkování u hotelu ZDARMA
- Room service 24 H - Směnárna 24 H - Check in 14,00 H - Check out 12,00 H
Stravování Tisk E-mail
Návštěvníci hotelu i Hluboké nad Vltavou mohou pro snídaně, obědy či večeře využít služeb hned několika stravovacích zařízení (multifunkčního sálu, restaurace Na Růžku a vinárny Šatlava), která jsou přímou součástí hotelu. Snídaně jsou řešeny formou švédských stolů, k obědu je připravováno denní menu, nebo si mohou zákazníci vybrat minutky z bohatého jídelního lístku. Je možné i objednat stravování pro zájezdy..

Multifunkční sál
Bild 1 V hotelu je k dispozici nekuřácká restaurace, kterou je možno také využít jako konferenční sál s dataprojektorem, připojením k internetu a televizním okruhem. Kapacita restaurace je 80 míst, při konferencích však lze tento počet navýšit až na 120. Součástí sálu je bar s výčepem, koutek pro děti a venkovní terasa pro 30 osob. Sál lze využít jak pro stravování, tak pro pořádání konferencí, svateb, rautů, banketů, firemních večírků, koktejlů, večírků s hudbou, silvestrů apod.

Otevírací doba:
Po - Ne: 10:00 - 23:00

Restaurace Na Růžku - venkovní tersa
Restaurace Na Růžku nabízí kromě tradičního jihočeského menu také dobře chlazené tři druhy piv. Tuto nabídku mohou návštěvníci vychutnat jak uvnitř restaurace pro 120 osob, tak na kryté terase.

Otevírací doba:
Po - Ne: 10:00 - 23:00

Restaurace a vinárna Šatlava
Bild 1 Stylovou sklepní vinárnu Šatlava s bohatou nabídkou kvalitních vín mohou hosté využít nejen k pořádání svateb, rodinných oslav, přátelských setkání, ale i k romantickému posezení u praskajícího ohně. Kapacita vinárny je 60 míst.

Otevírací doba:
Po - Ne: 11:30 - 02:00

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)