UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Penzion Panský dům Kvilda

Kategorie:
Penziony
Adresa:
Františkov, 85
Kvilda, 384 93
Mapa:
Mapa - Penzion Panský dům Kvilda
GPS:
Loc: 49°0'13.004"N, 13°37'1.571"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Penzion, Kvilda - poloha a možností

Penzion Panský dům, Kvilda, najdete v pohoří Šumava v údolí Teplé Vltavy ve výšce 1060 m n. m., Kvilda je jednou z nejvýše položených obci České republiky. Františkov je její místní částí. Kvilda vzhledem ke své poloze je výborným výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku či lyžování. Šumava je známá i dalšími středisky vhodnými pro lyžování a turistiku. Nedaleko se nachází známé středisko Zadov. V zimě Šumava má výborné klimatické podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.
Penzion, Kvilda - ubytování a služby

Penzion Panský dům, Kvilda, nabízí ubytování se snídani nebo s polopenzi v komfortně vybavených pokojích. K dispozici hostů je stylová restaurace se širokým výběrem hotových a minutkových jídel. Šumava je známá kulinařskými specialitami. Tradičně jednou za měsíc se zde servírují zabijačkové speciality. Vzhledem ke kapacitě ubytování, kromě rodinné rekreaci, penzion a jeho prostory jsou vhodné pro pořádání firemních akci a školení, svatebních hostin či dalších větších rodinných oslav. WiFi připojení k internetu a TV se satelitním příjmem jsou samozřejmosti. Hosté ubytování v penzionu mohou využit saunu, kolárna a lyžárnu. Penzion má k dispozici vlastní parkoviště.
Součástí penzionu je klidná a útulná restaurace s barem. Příjemnou domácí atmosféru navozuje stylové prostředí s krbem. Výborná kuchyně a krásná příroda v okolí vytváří výborné prostředí pro pořádání svateb, rautu a jiných firemních či rodinných oslav. Restaurace je otevřená denně a nabízí všem hostům široký výběr hotových a minutkových jídel. Tradičně jednou za měsíc se zde serviruji zabijačkové speciality. V nápojovém listku naší hosté najdou mnoho druhů studených a teplých nealko nápojů, dobře chlazené pivo, vína přímo z vinotéky a také nabídku destilátů z celého světa.
Ubytování

V penzionu Panský dům můžeme Vás ubytovat ve 13 komfortních pokojich s celkovou kapacitou až 40 lůžek:

* 4 dvoulůžkové pokoje
* 4 třilůžkové pokoje
* 1 čtyřlůžkový pokoj
* 4 apartmány (dvoulůžko + rozkládací gauč)

Výbava

V našem penzionu nenajdete dva stejné pokoje - každý je jinak barevně laděn. Všechny jsou standardně vybavené:

* vlastním sociálním zařízením se sprchou
* televizním přijímačem
* pokojovým trezorem
* WiFi připojením k internetu

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)