UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Village golf hotel Český Krumlov

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Svachova Lhotka, 1
Český Krumlov- Mirkovice-Svachova Lhotka 1, 38232
Mapa:
Mapa - Village golf hotel Český Krumlov
GPS:
48°49'37.442"N, 14°21'48.365"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Je pro nás příjemné setkat se každý den s novými lidmi, kteří k nám přijíždějí za příjemným poznáním, načerpat nové síly nebo hledají pohodlné zázemí pro odpočinek či aktivní sport. Pokud hledáte klidné a stylové prostředí v blízkosti České Krumlova, avšak v krásné přírodě, která obklopuje osmnáctijamkové golfové hřiště, rádi Vám nabídneme služby našeho Village Golf hotelu Svachův dvůr.
VILLAGE GOLF HOTEL SVACHŮV DVŮR

V atmosféře vesnického stavení najdete kromě standartních služeb i vnitřní vyhřívaný bazén, whirpool pro 5 osob, infrasaunu a masáže, ale také kongresové zázemí splňující všechny nároky pro firemní i privátní akce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala prohlédněte si, prosím, naše stránky a věřte, že kolektiv Village Golf hotelu Svachův dvůr je tu především pro Vás a Vaše potřeby.


Okolí
Nenarušená příroda překrásného údolí Vltavy, jejíž nedílnou součástí je i úchvatné 18-ti jamkové golfové hřiště vybízí k pěší turistice, cyklistice, k vyjížďce na koních či na čtyřkolkách, k rybaření, sjíždění řeky Vltavy, k samotnému golfu a ke všem sportovním a zájmovým aktivitám spjatým s malebným koutem jižních Čech a Českokrumlovska.

Milovníci památek a všech pozoruhodných míst v této lokalitě by jistě neměli ponechat bez povšimnutí tyto vybrané kulturní a historické památky:

státní hrad a zámek Český Krumlov

grafitový důl v Ćeském Krumlově

hrad Rožmberk

gotické kláštery ve Vyšším Brodě a Zlaté koruně

zříceninu hradu Dívčí kámen

tvrz u Křemže a tvrz Benešov nad Černou

rozhlednu Kleť

......

Pro snadnou orientaci v kulturních památkách a turistických zajímavostech na Českokrumlovsku doporučujeme navštívit webové stránky Informačního centra Český Krumlov – www.ckrumlov.info a také naši nabídku - SPORTOVNÍ ZÁŽITKY

Toto vše završí vaši dovolenou nebo firemní akci nezapomenutelnými zážitky.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)