UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Happy Star Znojmo

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Znojemská, 111
Hnanice, 669 02
Mapa:
Mapa - Hotel Happy Star Znojmo
GPS:
Loc: 48°47'58.856"N, 15°59'33.112"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Ubytujte se v pohodlném a útulném hotelu Happy Star na jižní Moravě, 8 km jižně od města Znojmo. Věnujte se relaxaci ve wellness centru, poznávejte okolí, ochutnejte moravské víno nebo využijte bohatého vybavení pro sport či turistických možností Národního parku Podyjí!

5 důvodů, proč nás navštívit:

1. Pohodlné, útulné a moderní prostředí
Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do našeho hotelu, prostoupí vás pohoda. Náš hotel není ani velký ani malý, vždy se v něm budete cítit útulně a zároveň komfortně. Prioritou je pro nás absolutní čistota a pěkné, moderní prostředí. Vzhledem k tomu, že byl náš hotel postaven teprve v roce 2005, vše stále září novotou. Podívejte se na fotky, zkuste video prohlídku nebo si prostě přečtěte vyjádření našich zákazníků.

2. Bohaté vybavení a wellness v ceně ubytování. Během pobytu u nás můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness. Ať už ale u nás chcete poznávat okolí, sportovat, ochutnat dobré moravské víno nebo jen odpočívat, náš hotel je na všechno skvěle připraven.

3. Výhodná poloha
Díky poloze hotelu Happy Star můžete poznat mnoho zajímavých míst nebo si užít relaxace v klidném okolí hotelu. Náš hotel leží v obci Hnanice, 8 kilometrů jižně od města Znojmo na hranicích s Rakouskem, v krásné přírodě Národního parku Podyjí a ve Znojemské vinařské oblasti (jižní Morava). V jeho okolí se nachází zámek Vranov s Vranovskou přehradou (30 km), Brno (60 km) a Vídeň (80 km). Cesta z Prahy je dlouhá přibližně 210 km.

4. Péče jako v pohádkovém paláci
Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě. Pokud budete chtít pozvat kapelu, zaplavat si v bazénu mimo otevírací dobu nebo třeba slavit dlouho do noci v naší vinárně, budeme se vám vždy snažit vyhovět.

5. Zařízení pro větší akce
Pokud pořádáte firemní akci, svatbu, seminář, konferenci nebo jakoukoliv jinou akci pro více lidí, budete určitě nadšeni zařízením, které vám můžeme nabídnout. Především se jedná o salónek pro přibližně 60 lidí s klimatizací, projektorem, wi-fi připojením k internetu, DVD přehrávačem a kvalitní audio sestavou. Dále je k dispozici menší salónek pro přibližně 25 lidí. A to nejlepší na konec: využití obou salónků je již v ceně ubytování, nebudete tedy platit ani korunu navíc!

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)