UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel SANTON Brno Bystrc

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Přístavní, 38
Brno Bystrc, 63500
Mapa:
Mapa - Hotel SANTON Brno Bystrc
GPS:
49°13'51.15"N, 16°31'6.805"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Brno ubytování Santon popis :
Hotel se 111ti pokoji nabízí ubytovací, konferenční a relaxační služby pod jednou střechou na břehu Brněnské přehrady. Přesto je historické centrum vzdáleno pouhých 20 min. jízdy a zastávka tramvaje 200 m od hotelu.

Ubytování Brno hotel Santon :
K ubytování 105 dvoulůžkových pokojů, 1 pokoj pro handicapovanou osobu, 5 apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (koupelna, WC), telefony a TV se satelitním příjmem. Každý pokoj má lodžii s výhledem do rekreační oblasti s lesnatým okolím.

Hotel Santon ubytování Brno stravování :
Restaurace 120 míst
Denní bar 40 míst
Letní terasa 100 míst

Hotel v Brně ubytování Santon konferenční a školící služby :
Konferenční sál pro 250 osob, nově zrekonstruován, dostatek denního světla, v případě potřeby lze zcela zatemnit, kvalitní technické vybavení a ozvučení sálu. Školící prostory pro 20 – 60 osob. Salonky Špilberk, Svratka, Svitava, Veveří a Morava. Umíme zajistit firemní akce se společensko-zábavným programem, módní přehlídky, svatby s obřadem a grilováním na letní terase, rodinné oslavy a jiné. Úroveň gastronomických služeb uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších...

Ubytování Brno hotel Santon hotelové služby :
Směnárna, internetové připojení. 2 velké parkovací plochy bez poplatku, které jsou střeženy bezpečnostním kamerovým systémem. Multifunkční hřiště (tenis, volejbal, nohejbal, stolní tenis, petanque). Od dubna 2007 bude nově otevřeno Wellness centrum ( bazén, whirpol, sauna, římské lázně, odpočívárna, fitness,)

Hotel Brno ubytování Santon společenské akce :
Dle konkrétních požadavků jsme schopni zajistit doprovodné sportovně-společenské akce při Vašich firemních setkáních včetně outdoorových aktivit, pro které má náš hotel ideální polohu. Brněnská přehrada kromě vodních sportů můžete absolvovat projížďku parníkem po přehradním jezeře až k hradu Veveří. Uspořádáme pro Vás občerstvení přímo na lodi nebo na hradu, záleží jen na Vašem rozhodnutí.

Ubytování Brno hotel Santon wellness centrum :
Relaxační centrum Infinit nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku doprovázené těmi nejlepšími odborníky v oblasti péče o tělo. Nově otevřené relaxační wellness centrum Infinit nabízí relaxační bazén, parní saunu, finskou saunu, privátní whirlpool, odborné masáže, fitness centrum s kardio zónou, solární vertikální studio.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)