UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Zámeček Mikulov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
K Vápence, 6
Mikulov, 69201
Mapa:
Mapa - Hotel Zámeček Mikulov
GPS:
Loc: 48°48'22.511"N, 16°37'28.726"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází na periferii romantického historického městečka Mikulov na jihu Moravy. Je situován přímo na trase Brno – Vídeň. Hotel vám poskytne nejen kvalitní ubytování, ale také vynikající speciality naší restaurace a rozptýlení v našem salonku nebo v moravském vinném sklípku. Hotel Zámeček je ideálním místem pro pořádání společenských nebo firemních akcí, rodinných oslav, svateb, apod. Pro uspořádání své akce nebo oslavy si můžete vybrat venkovní (zahradní restaurace, country bar) nebo vnitřní (restaurace,lovecký salonek, moravský vinný sklípek, salonek) prostory hotelu.


Hotel Zámeček Mikulov navštívili a kvalitních služeb hotelu využili i slavní hosté, například Lívie Klausová, Martin Dejdar, Iva Janžurová, Jan Rosák, Libor Bouček, Ondřej Vetchý, Radek John, Sisa Sklovská a další (viz. Kniha návštěv na recepci).

Národní vinařské centrum a Nadace Partnerství vyčlenili elitu zařízení, nabízející v inařskou turistiku, která zaručuje turistovi požadované standardní zázemí a s ním související nabízené služby. Mezi tuto certifi kovanou elitu patří i hotel Zámeček.

Váš pobyt si můžete zpříjemnit navštívením mnoha atraktivit a památek v Mikulově i jeho okolí.

Kolektiv Hotelu Zámeček Mikulov se těší na Vaši návštěvu!

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)