UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

Kategorie:
Pětihvězdičkové
Adresa:
Mírové náměstí, 2
Karlovy Vary, 360 91
Mapa:
Mapa - Grandhotel Pupp Karlovy Vary
GPS:
Loc: 50°13'12.076"N, 12°52'42.822"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Grandhotel Pupp je již po tři staletí tradičním symbolem Karlových Varů, místem komfortu
a prvotřídních služeb pro hosty z celého světa.

V nově otevřeném Pupp Royal Spa můžete podstoupit klasickou lázeňskou léčbu metabolismu, zažívacích a pohybových obtíží, nechat se omlazovat oxygenoterapeutickým programem nebo projít antistresovým programem. Chvíle relaxace a odpočinku můžete strávit ve společnosti našich odborných pracovnic nabízejících celotělovou péči kosmetickou řadou Biodroga.

Při svém pobytu v jednom z nejstarších evropských hotelů se ocitnete v místech, kudy kráčejí dějiny. Bude nám ctí Vás v Grandhotelu Pupp přivítat. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání a poskytnout Vám prvotřídní služby s tou nejlepší péčí. Vaše jméno bude spolu s dalšími významnými osobnostmi, které náš hotel každoročně navštíví, navždy zapsáno do seznamu hostů slavného hotelu. Budeme potěšeni, pokud si i Vy Grandhotel Pupp oblíbíte. Věříme, že se stane vyhledávaným cílem Vašich cest.

Grandhotel Pupp de Luxe *****
111 luxusně vybavených pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, luxusní koupelnou a WC. Apartmány a Premier Suity jsou klimatizovány.

Grandhotel Pupp First Class ****
117 pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, koupelnou a WC.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)