UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Coop Kriváň Mariánské Lázně

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Masarykova, 17
Mariánské Lázně, 35301
Mapa:
Mapa - Hotel Coop Kriváň Mariánské Lázně
GPS:
Loc: 49°58'37.848"N, 12°42'25.992"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel je součástí hotelového řetězce Westbohemia Hotels, který provozuje již 4 hotely po celé České republice s celkovou kapacitou 280 lůžek. Hotel coop Kriváň má skvělou polohu přímo proti kolonádě v centru lázeňské zóny. Více než polovina z pokojů má balkón s jedinečným výhledem na střed města a lázeňskou kolonádu.

Hotel nabízí celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým přístupem a hotelový výtah. Součástí hotelu je vlastní wellness, lázeňské centrum jež nabízí následující procedury: Komplexní klasická masáž, Lymfatická masáž, Masáž vaziva nohou, Masáž proti migréně, Lymfatická masáž obličeje, Akupresura, Rašelinový obklad, Podvodní masáž, Perličková koupel, Aromakoupel, Plynová obálka, Plynová injekce, Koncentrátor kyslíku a další.

V posledním poschodí budovy je umístěná útulná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou nabízející vedle rozličného množství kulinářských specialit i mimořádnou podívanou na celé mariánskolázeňské údolí. V areálu hotelu je k dispozici vlastní hlídané hotelové parkoviště. Kapacita je 6 osobních aut

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)