UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Větrov Krásná

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Krásná, 274
Krásná, 352 01
Mapa:
Mapa - Hotel Větrov Krásná
GPS:
Loc: 50°14'32.184"N, 12°10'54.308"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Lovecký zámeček Větrov hostí romantický soukromý hotel s věhlasnou restauraci. Větrov prošel pečlivou rekonstrukcí, jež dosáhla znovuoživení již téměř zdevastovaného „zámečku“ Přeměnila jeho trosky ve čtyřhvězdičkový hotel s 20 ti apartmány.
Skvělou restaurací s českou i mezinárodní kuchyní. Součástí hotelu je i privátní sauna a bazén, dále relaxační balneo program se specialistou masérem. Obklopen čtyřmi vlastními rybníky, v nichž se prohánějí kapři, amuři, pstruzi, a další ryby, a krásnou přírodou Ašského výběžku, je Větrov malebným a klidným místem nejen na odpočinek, ale i pro zvídavé cestovatele, kteří touží po jiném druhu zkušenosti.
My na Větrově věříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdravi. Snahou obnovy tohoto soukromého hotelu je vytvoření bylinkové zahrady, rozvoj a udržitelnost parku s jeho dendrologickymi skvosty a v blizké budoucnosti i vytvoření botanického labyrintu. Balneo program s celou řadou wellness baličku nejen doplnuje nabidku, ale zaroven spoluvytváří základ konceptu celého hotelu.
Květinová terapie je dalším počinem, na který se můžete v blízké budoucnosti těšit.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)