UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

OLYMPIA Hotel Karlovy Vary

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Divadelní nám., 43/5
Karlovy Vary, 360 01
Mapa:
Mapa - OLYMPIA Hotel Karlovy Vary
GPS:
50°13'17.778"N, 12°52'59.082"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Budova hotelu patří mezi cenné architektonické památky. Byla postavena na počátku dvacátého století v secesním stylu a je chráněna ústavem památkové péče. Při rekonstrukci byly zachovány všechny vzácné architektonické prvky.
Ubytování je poskytováno v plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s výhledem na atrium vybavených vším komfortem: koupelna, WC, fén, mini bar, TV SAT, rádio, přístup k internetu, domácí video, přímý telefon.
nídaně se podávají formou švédského stolu, na oběd a na večeři je výběr z několika jídel u kaľdé diety dále salátový a ovocný bufet. V restauraci na francouzský styl jsou podávána typická jídla české kuchyně i jídla mezinárodní kuchyně.
Aktivní odpočinek – nejlepší formou aktivního odpočinku jsou procházky po okolních lázeňských lesích (160 km značených turistických cest). Dále nabízíme plavání v termálních bazénech, možnost hrát tenis, golf, squash, kuželky, jízdu na koních, zapůjčení horského kola, rybolov na vlastním rybníku s piknikem,v blízkosti je sportovní střelnice, dostihové závodiště, a skvělé podmínky pro lyžování v blízkých horských střediscích Krušných hor.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)