UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Bouda Máma Pec pod Sněžkou

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Pec pod Sněžkou 124, 124
Pec pod Sněžkou, 542 21
Mapa:
Mapa - Bouda Máma Pec pod Sněžkou
GPS:
50°42'28.959"N, 15°43'57.008"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Snažíme se držet krok s mezinárodními trendy v hotelnictví a také vyjít vstříc náročným zákazníkům a proto jsme pro Vás otevřeli novou, čtyřhvězdičkovou, část hotelu v moderní budově. Všichni hosté mohou nově kromě stávající relaxační zóny (kterou je možné využívat zdarma) využít také wellness zónu, masáže, squash nebo stolní tenis. Najdete tu nás tak stávající 3* pokoje tak jak jste byli zvyklí a také 4* pokoje s prostornými a luxusně vybavenými pokoji s vysokým standardem služeb.

Ubytování

nově je možné vybírat ze dvou úrovní ubytování. Ubytování v tříhvězdičkových pokojích lze vybírat v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky.

3* pokoje-jsou oblíbené pro svou rodinnou atmosféru. Útulné pokoje s klasickým dřevěným masivním nábytkem na Vás dýchnou svou atmosférou již při prvním vkročením. 3* pokoje jsou situovány v hlavní budově s výhledem na všechny světové strany. Klidné pokoje s výhledem do pravého krkonošského lesa, pokoje s výhledem na louku, ze kterých můžete pozorovat lesní zvěř jak se přichází pást, pokoje s výhledem na údolí, tenisový kurt a terasu, ve kterých si můžete při usínání vychutnávat hukot dravého horského potoka a také pokoje s výhledem k altánu. Již tato úroveň ubytování nabízí vysoký standard služeb: na pokoji naleznete televizi se satelitním příjmem, trezor, antialergické pokrývky, samozřejmostí je toaleta a sprcha u každého pokoje.

4* pokoje- v nově postavené budově, která je je stávající budovou propojena podzemní chodbou plně odpovídají úrovni 4* standardu.

Tři čtvrtiny všech pokojů jsou situovány na slunnou jižní stranu a mají velká francouzská okna. V pokojích naleznete moderní nábytek, sladěné barvy a dostatek prostoru. Každý pokoj má samozřejmě svou prostornou koupelnu se sprchovým koutem. pokoje jsou dále vybaveny psacím stolkem s křeslem, samostatným sezením s konferenčním stolkem, kufrboxem, denně doplňovaným minibarem, velkým trezorem. Velké LCD televizory jsou umístěny na stěnách, aby nezabíraly místo. Na pokojích je k dispozici internet, telefon a další detaily, které jsou pro úroveň čtyřhvězdičkového hotelu standardem.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)