UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Grand Hradec Králové

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Čs. armády, 295
Hradec Králové, 500 03
Mapa:
Mapa - Hotel Grand Hradec Králové
GPS:
50°12'38.075"N, 15°49'47.422"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní služby v oblasti ubytování bed and breakfast, pořádání konferencí, kongresů, školení, seminářů a obchodních setkání, kterým hotel zajišťuje i stravování.
K ubytování našich hostů je připraveno 39 luxusních pokojů, které jsou zařízeny nábytkem v moderním stylu, prostorné koupelny nadchnou i nejnáročnějšího klienta. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor.
Hotel nabízí prostory pro konference, školení, semináře, prezentace a výstavy, pracovní jednání, pracovní snídaně, rodinné a firemní oslavy, svatební hostiny a společenské akce.

Kongresový sál s kapacitou 100 míst divadelně nebo 80 míst školně. Sál je vybaven Wi-Fi interneten, elektrickými zásuvkami v podlaze přímo pod konferenčními stoly, plátnem, dataprojektorem ve stropě a zatemněním a ozvučením.

Jednací či školící salonky s kapacitou 9, 12 a 2 x 18 osob školně s internetovým připojením, vybavené plátnem a flipchartem.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)