UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Kořínek Kořenov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Příchovice u Kořenova, č.p. 571
Příchovice u Kořenova, 468 48
Mapa:
Mapa - Hotel Kořínek Kořenov
GPS:
50°45'5.612"N, 15°21'10.497"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Horský hotel na rozhraní oblastí hor (Krkonoše a Jizerské hory). Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 150 lůžek, v pokojích s vlastní sprchou a WC. Pro rodiny s dětmi i jednotlivce, ale i pro školky, školy v přírodě, zimní pobyty, lyžování, letní tábory (celodenní stravování se vším - celoročně). K dispozici je restaurace s barem a prostory pro školení, semináře, firemní akce - dále sauna, stolní tenis, biliár, 2 parkoviště (hlídané je za poplatek). Lyžařské areály a lyžařské běžecké trasy.
Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v malebném prostředí v horském středisku Kořenov v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor.

Vybavení a služby

Hotel je vzhledem ke své poloze a vybavení nabízí pobyty nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro organizované skupiny - lyžařské výcvikové kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení, atd. Ubytování je možné ve dvou, tří a vícelůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC, televizí a satelitem. Součástí hotelu je stylově zařízená restaurace a další vybavení určené hostům: sauna, stolní tenis, biliár, společenská místnost, úschovna lyží, sušárna, venkovní bazén, parkoviště (bez poplatku), hlídané parkoviště (s poplatkem), venkovní grilování, volejbalové hřiště, malá kopaná.

Rekreace a služby v okolí

Obec Kořenov skýtá nepřeberné množství turistických tras pro pěší turistiku a na označených cestách i pro cykloturistiku. Na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. V létě je možnost koupání na koupališti u hotelu Kořínek. V okruhu 10km od Kořenova se nachází velké množství sjezdových i běžeckých tratí. Na své si přijdou i snowboardisté, pro které se v okolí nachází více než 3 snowparky.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)