UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Výsluní Špindlerův Mlýn

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Svatopetrská, 49
Špindlerův Mlýn, 543 51
Mapa:
Mapa - Hotel Výsluní Špindlerův Mlýn
GPS:
50°43'27.852"N, 15°37'29.643"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Výsluní najdete v malebném údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce 950m. Od centra Špindlerova Mlýna je hotel Výsluní vzdálen 2km, od sportovního a lyžařského areálu Sv. Petr cca 500m. V bezprostřední blízkosti naleznete 2 lyž. vleky pro začátečníky, 50m od hotelu zastávku ski busu. Hotel Výsluní - ubytování Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku i výlety na horských kolech.

Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. Nachází se v nadmořské výšce 715 - 1 310 m n. m. na soutoku řeky Labe s Dolským potokem. Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Rozloha města je 7 692 ha (cca 77 km čtverečních) a skládá se ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Počet stálých obyvatel je cca 1 300, v sezónách se tento počet zvětší o turisty až na 15 000 lidí.

Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. První sníh se může objevit na hřebenech Krkonoš už koncem října, optimální sněhové podmínky pro všechny zimní sporty trvají pak od prosince do konce dubna. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří tzv. "Sv. Petr" a "Medvědín". Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Oba dva areály jsou v případě výkyvů počasí uměle zasněžovány. Špindlerův Mlýn a jeho okolí je ideální i pro běžkaře, kterým je k dispozici mnoho upravených běžkařských tratí. Kromě lyžařských a turistických možností však Špindlerův Mlýn nabízí i celou řadu dalších aktivit: jízda na bobové dráze, jízda na sáňkařské dráze, snowtubing, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. To je jen část z velké nabídky možností, vybrat si může opravdu každý. Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách.
Ubytujeme Vás v jednom z 15ti dvoulůžkových pokojů s možností jedné či dvou přistýlek. Každý z pokojů je vybaven koupelnou (sprcha/WC), telefonem, televizí/Sat, trezorem a WiFi připojením.
Nabízíme Vám příjemné posezení v naší útulné hotelové restauraci s krbem a výhledem na hřbety hor. Můžete si vybrat z bohaté nabídky české i mezinárodní kuchyně, míchaných nápojů, či posedět u sklenky dobrého vína. Rádi Vás obsloužíme i na naší hotelové terase s možností grilování.
Firemní Akce - Špindlerův Mlýn

Chcete-li být ušetřeni problémů a starostí s organizováním firemních akcí obraťte se s důvěrou na nás. Budete spokojeni s vysokou úrovní a atraktivními cenami, které Vám nabídneme. Jsme tu právě pro Vás...
Firemní a společenské akce, kterými se chcete prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat Vašim klientům a zákazníkům, připravíme ke spokojenosti obou stran.

Poskytujeme ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu ve dvou-, třílůžkových pokojích a dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek.

Stravování připravíme a zajistíme dle Vašeho přání a finančního rozpočtu. Šéfkuchař Vám sestaví menu i v případě, že si nebudete vědět rady. Nabídneme Vám své nápady tak, aby pro Vás bylo konečné řešení skloubené s Vaší myšlenkou.

Víme jak důležité je pro chod firmy pracovat v týmu, ve kterém jsou lidé spokojení. Jak je důležité tým stmelit a zvýšit motivaci a produktivitu.

Poradíme Vám způsob jak toho docílit. Teambuilding je cesta jak poskytnout Vašim zaměstnancům prožití společných chvil mimo pracovní prostředí a zprostředkovat jim společné zážitky. Zárověň je to způsob, jak vyjádřit, že si vážíte jejich práce. Při teambuildingu se zkvalitní vzájemná komunikace, upevní sounáležitost s týmem a prolomí bariéry, které brání kreativitě. Výsledkem může být zvýšení pracovní morálky, loajality vůči firmě, rozvinutí vůdčích schopností a zapracování na silných i slabých stránkách týmu.

Nabízíme výjimečný teambuildingový trénink založený na skupinových a individuálních improvizacích. Teambuilding, který probudí emoce, uvolní a povzbudí. Vrátí chuť do dalších aktivit a promění stereotypní nahlížení na problémy.

Proč si na uspořádání firemní akce vybrat právě nás?

- Krásné prostředí - údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně
- Profesionalita založená na dlouholetých zkušenostech
- Dopracování a rozvinutí Vaší myšlenky
- Spolehlivost
- Přesnost
- Široká nabídka služeb
- Výborné reference
- Prioritou naší společnosti je spokojenost zákazníků.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)