UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Martin Špindlerův Mlýn

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Údolni 292, Svatý Petr, 292
Špindlerův Mlýn, 54351
Mapa:
Mapa - Hotel Martin Špindlerův Mlýn
GPS:
50°45'9.669"N, 15°40'50.025"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel KRISTÝNA a MARTIN
Hotel Kristýna a Martin tvoří jeden hotelový komplex, který leží v malebném údolí Svatého Petra (Špindlerův Mlýn). O zvukovou kulisu se stará Dolský potok, který v horkém létě slouží jako příjemné osvěžení. Špindlerův Mlýn to je aktivní dovolená.
Hotel Kristýna a Hotel Martin Špindlerův Mlýn
Je stvořený pro Vaši dovolenou ve Špindlerově Mlýně. Při pohledu z balkonu nebo okna můžete spatřit krásně upravený park hotelu Kristýna, který můžete použít k odpočinku v lehátku či na trávě. Osvěžení a občerstvení Vám rádi poskytneme v restauraci hotelu Kristýna nebo na terase, kde se můžete nechal zlákat vůní grilovaných specialit a klobás z domácí udírny. Špindlerův Mlýn, hotel Kristýna a Martin jsou pro Vás ideálním místem nejen pro turistiku ale především odpočinek.

V zimním období můžete spatři krásně zasněžené vrcholky Krkonoš, zvláště Luční horu, Koří hřbety. Sportovci využijí blízké sjezdovky ve sportovním areálu Svatý Petr (Špindlerův Mlýn), který je vzdálen 800 m nebo sjezdovku Stoh Špindlerův Mlýn, která je vzdálená 300 m. Areál Medvědín je vzdálen 2 km. Do sportovních areálů jezdí skibus. Zastávka jej přímo u hotelu Martin. V zimních měsících k našim objektům vede vždy upravená a průjezdná silnice a jsou Vám k dispozici upravené parkoviště před každým objektem. Hotel Kristýna a Hotel Martin Špindlerův Mlýn jsou od centra Špindlerova Mlýna vzdálené pouhých 15 minut chůze. V letním a zimní období je také možné použít skibus. Pro milovníky lyžování, turistiky nebo cyklistiky se ve Špindlerově Mlýně nachází velké vyžití.
Restaurace Svatý Petr, hotel Kristýna
Stylová restaurace slouží pro hosty hotelu Kristýna i hotelu Martin. Hosté z hotelu Martin mají restauraci vzdálenou 50 m chodníčkem v parku Kristýna.

Snídaně podáváme formou švédských stolů. V letních měsících můžete posnídat na naší terase a při tom pozorovat jak se probouzí příroda do dalšího dnes. Snídaně jsou v ceně ubytování.

Naši kuchaři Vám rádi připraví krkonošské speciality i mezinárodní kuchyni, nebo grilované a vyuzené dobroty. Určitě rádi ochutnáte domácí borůvkové knedlíky a koláče. Borůvky jsou přímo z krkonošských svahů. Restauraci a terasu je možné objednat pro svatby, rodinné oslavy a večírky, dále pro firemní školení a prezentace.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)