UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Avalanche Dolní Moravice

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Dolní Moravice, 1
Dolní Moravice, 795 01
Mapa:
Mapa - Hotel Avalanche Dolní Moravice
GPS:
Loc: 49°59'7.389"N, 17°19'9.681"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice přibližně 10km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu(1492m n.m), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům. V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro turistiku a cykloturistiku. velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů. 1km od hotelu (nad Dolní Moravicí) se nachází křižovatka většiny běžeckých tratí - nastoupit na tratě je možno před hotelem)

Služby hotelového komplexu Avalanche:

Recepce

Recepce se nachází u vchodu do hotelu a je možné zde zakoupit nápoje, cukrovinky, cigarety, pohledy a další drobné zboží. Naše recepční Vám ochotně poradí s výlety do okolí nebo poskytnou informace o sněhových podmínkách v jednotlivých lyžařských střediscích. Můžete zde využít i možností kopírovací služby. U recepce se nachází příjemné posezení.

Kopírování

Během Vašich školení můžete využít i kopírovací služby. Kopírka je umístěna v recepci, kde je Vám k dispozici náš ochotný personál.
Ubytování

Našim hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek, dále jeden jednolůžkový pokoj a dva apartmány. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou či sprchou a WC. U některých je i terasa.

Bar

Pokud budete mít chuť na něco ostřejšího, je Vám k dispozici hotelový bar, který se nachází se v přízemí hotelu v blízkosti restaurace.

Kavárna

K odpočinkovému posezení Vám doporučíme kavárnu, která se nachází v přízemí hotelu s výhledem do přírody. Je možné zde v klidu vychutnat teplé i studené nápoje.

Terasa

Terasa je součástí hlavního konferenčního sálu a slouží především kuřákům při pauzách mezi jednotlivými bloky programu. Dále jsou terasy příslušenstvím některých pokojů a v neposlední řadě lze využít možnosti posezení v přírodě na terase příslušející k hlavní restauraci v přízemí hotelu.

Vinný sklep

VINNÉ HOSPODÁŘSTVÍ s archivem a vinným sklepem(možnost posezení u cimbálky až pro 80 osob). U vinného sklepa se také nachází Bowling a Lovecký salonek se specialitami na grilu

Společenská místnost , Billliár, šipky, ping-pong

I při nepříznivém počasí nemusí mít návštěvník hotelu Avalanche obavu z nudy. Jednou z možností jak využít volný čas jsou společenské hry. Ty jsme pro Vás nachystali ve velkém sále našeho hotelu a jsou Vám k dispozici prakticky neustále. Můžete si zahrát billiár, šipky, pokořit soupeře v ping – pongu, či zaměstnat mozek u královské hry v šach. Dále je pro Vás nachystáno promítání Vašich oblíbených filmů.

Večerní program

Na bohatý večerní program se můžete těšit nejen při slavnostních příležitostech jako jsou Silvestr či jiné oslavy, u nás se můžete bavit po celý rok. K tanci Vám zahraje živá hudba a až budou Vaše tancem unavená těla umdlévat, potěšíte své oko pohledem na taneční či jiná umělecká vystoupení - na objednávku.

Dětské hříště

Myslíme i na malé cestovatele. Pokud bude hezké počastí, jistě nenechají bez povšimnutí dětské hřiště, které se nachází vedle hlavní budovy hotelového komplexu. Pokud bude deštivo či zima, mohou se vyřádit v dětském koutku, který je pro ně nachystán v restauraci.

Volejbal

Volejbal v sobě spojuje sport i společenskou zábavu. Pokud je to právě to, co hledáte, v hotelu Avalanche myslíme i na Vás!

Školící zařízení

Hotel Avalanche je jedinečným spojením hotelu a školícího střediska se systémem sedmi samostatných školících prostor, takže je možné zde pořádat několik akcí najednou.

Konferenční sál

Konferenční sál je připraven především pro firemní a společenské akce. Jeho součástí je terasa pro kuřáky, vlastní bar a 2x WC, takže nic nemusí narušit průběh Vašeho školení či jiné akce. Ve střešní části sálu je pro Vás připraveno posezení zvané Orlí hnízdo.

Restaurace

V přízemí hotelu naleznete klidnou restauraci vybízející k zastavení a vychutnání lahodných pokrmů, které umí připravit naši mistři kuchaři. V létě je možno využít terasu a poobědvat pod širým nebem. Pro ubytované hosty nabízíme několik variant stravování formou polopenze, plné penze či výběru z jídelního lístku.

Internet

Další z nadstandardních služeb, které jsme schopni Vám nabídnout je připojení na internet. Dále je Vám k dispozici fax, který najdete v recepci hotelu.

Fitness

Těm, kteří rádi potrápí své tělo na posilovacích strojích jsme nachystali v relaxačním centru pravý ráj, kde jistě uspokojí svou touhu po dokonalých tělesných křivkách.

Vnitřní bazén

Hotelovým hostům je celoročně k dispozici relaxační centrum, jehož součástí je i vnitřní bazén.

Sauna

Milovníci zdravého životního stylu jistě využijí možnosti navštívit saunu, která je součástí hotelového relaxačního centra.

Minibar

Minibar slouží především ve večerních hodinách k příjemnému posezení u skleničky dobrého drinku a k zapomenutí na každodenní starosti.

Masáže

Sportem unavené tělo si žádá zvýšenou péči. Tu mu můžete dopřát při návštěvě masáží v relaxačním centru a záleží na Vás zda dáte přednost masáži sportovní či relaxační - na objednání.

Parkoviště

Pro hosty našeho hotelu je k dispozici oplocené parkoviště přímo v hotelovém areálu.

Lyžárna

Hoteloví hosté mohou v zimě využít možnosti uložení lyží v hotelové lyžárně.

Běžky

Za krásami Jeseníků se můžete vydat i v zimě na běžkách. Křižovatka hlavních tras je od hotelu vzdálena pouhý 1 km. Takže lyže na sníh před hotelem a hurá na výlet plný krásných zážitků!

Pěší turistika

Když roztaje sníh a vysvitne jarní slunce, začne pravý čas pro pěší výlety. Tímto způsobem můžete Jeseníky poznávat až do prvního sněhu. Kromě hlavních hřebenových tras můžete procházet i malými pěšinkami uprostřed panenské přírody či načerpat další informace na místních naučných
stezkách.

Cykloturistika

Pokud se Vám nechce chodit pěšky a dáváte přednost rychlejšímu pohybu, můžete poznávat krásy Jeseníků na kole. Náročné i lehčí trasy Vás zavedou do různých koutů Jesenicka a umožní Vám nádherné pohledy do údolí na zelené lesy a louky chráněné krajinné oblasti.

Tenis

Je jasné, že kdo jednou propadl kouzlu tenisové hry, bude po ní prahnout i ve dnech zaslouženého odpočinku. Proto jsme pro Vás nachystali možnost vyžití i v tomto směru

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)