UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel caffe SILESIA Frýdek Místek

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Zámecké náměstí, 1258
Frýdek - Místek, 73801
Mapa:
Mapa - Hotel caffe SILESIA Frýdek Místek
GPS:
49°41'6.885"N, 18°20'50.3"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel je situovaný do původních měšťanských domů
z poloviny 17. století, zapsaných v seznamu kulturních památek. Díky citlivé renovaci zůstaly zachovány renesanční podoby domů, včetně původních trámových stropů z roku 1756 a 1795.
Uprostřed této uspěchané doby jsme pro Vás vytvořili nejen místo klidu a pohody, ale tak jak tomu bylo již od počátku, oblíbené místo zábavy a společenského dění, které Vás přenese do světa dávno zapomenutého....

Vzhledem k tomu, že je hotel umístěn na nejvýše položeném náměstí ve Frýdku, máte možnost výhledu na překrásné panorama Beskyd nebo přímo na frýdecký zámek.
K příjemnému posezení jistě přispěje i citlivě zrekonstruovaný interiér restaurace, ve kterém jsou barokní klenby zdobené ruční malbou a replikami původního dřevěného obložení.

Zahradní restaurace rovněž nabízí možnost zpříjemnit si stolování přímo na Zámeckém náměstí.

Provozní doba

Pondělí - Čtvrtek: 7.00 – 23.00
Pátek: 7.00 – 24.00
Sobota: 8.00 – 24.00
Neděle: 8.00 – 22.00
V ubytovací části hotelu Vám nabízíme ubytování celkem pro 47 osob v 24 prostorných pokojích (jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových) a 2 apartmánech, stylově zařízených, vybavených replikami dobového nábytku a osvětlení.
Wiltonské koberce, tapety a další dekorativní prvky dotvářejí nevšední atmosféru hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (vanu nebo sprchový kout), TV, Sat, telefon a připojení k internetu.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)