UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Harmony Ostrava

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
28. října, 170
Ostrava, 709 00
Mapa:
Mapa - Hotel Harmony Ostrava
GPS:
Loc: 49°49'44.997"N, 18°15'42.468"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hromadné dopravy. Využijte možnosti příjemného ubytování v Ostravě.

V nabídce jsou ubytovací a stravovací služby, nabídka salónků a sálu pro jednání, semináře a prezentace firem. Naší snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek.

Jak se nám to daří, jak je naplňován slogan hotelu Vaše spokojenost - naše reklama si přijďte ověřit i Vy. Jste srdečně zváni.

Kongresové služby

Kapacita a technické zázemí hotelu umožňuje pořádat společenské, rodinné i veřejné akce, obchodní setkání a jednání, prezentace firem, školení, rauty, recepce, plesy, konference, semináře, kulturní akce, symposia, gala večery, gastronomické akce, firemní i společenské večírky, přednáškové akce atd.

Doprovodné služby:

V rámci pořádání kongresových akcí jsme připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis počínaje občerstvením, pokračuje přes Coffee breaky, pracovní obědy, slavnostní menu až po rauty vždy podle individuálních požadavků klientů.

Technické zabezpečení:

Video, televize, CD přehrávač, zpětný projektor, flip-chart, přenosné promítací plátno, řečnický pult, ozvučení, květinová výzdoba, taneční parket, šatna. Možnost využití kopírky, faxu a telefonu.

Ostatní:

Na základě speciálních přání klientů jsme schopni zabezpečit zajištění kulturních nebo sportovních akcí, popřípadě jiné doplňkové služby.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)