UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Zámek Havířov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
K Zámečku, 243/2
Havířov, 736 01
Mapa:
Mapa - Hotel Zámek Havířov
GPS:
Loc: 49°47'14.756"N, 18°24'54.344"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Zámek Havířov nabízí stylové ubytování v krásném prostředí zámečku. Ubytování je k dispozici v nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, salonky a obřadní síň.

V okolí hotelu se nachází útulný parčík, dětský koutek a letní aquapark. Oblíbeným místem relaxace, zvláště v letních měsících, je také velká terasa s grilem.
Hotel Zámek má ideální polohu pro realizaci nejen Vašich obchodních aktivit. Je situován v těsné blízkosti centra města a je velmi dobře dosažitelný autem, vlakem nebo také MHD.

Hned vedle hotelu je letní aquapark se spoustou vodních atrakcí - mořské vlny, divoká řeka, skluzavka, vzduchové lehátko, vodní trysky, vodní zvon, perličkové trysky, masážní trysky.

Náš hotel navštívila celá řada významných hostů. Od známých zpěváků a herců jako například Karel Gott, Helena Vondráčková, Hanka Zagorová, Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Miroslav Donutil, Jan Čenský, Martin Zounar, skupina NO NAME až po Jágr tým.

Hotel Zámek nabízí stylové ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana), fénem na vlasy, barevným televizorem, satelitem, telefonem, minibarem, pracovním stolem a v neposlední řadě také klimatizací. Pro hotelové hosty je také zdarma Internet, který se nachází ve vestibulu a parkoviště před hotelem. Nově také možnost internetového připojení na pokoji.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)