UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Mountain Golf Hotel Čeladná

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Čeladná, 741
Čeladná, 73912
Mapa:
Mapa - Mountain Golf Hotel Čeladná
GPS:
49°31'52.471"N, 18°19'33.801"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Dovolujeme si Vám představit jedinečnou destinaci a cíl Vašich návštěv do sportovně-rekreačního resortu Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky v údolí beskydských hor v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. Součástí resortu jsou dvě mistrovská 18-ti jamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty, stylovou restaurací Golf s prosklenou terasou s výhledem na jezírko a jamky číslo 18. Jízdárna Prosper Horse Ranch a luxusní Mountain Golf Hotel**** v alpském stylu, které jsou nedílnou součástí celého komplexu služeb, dotvářejí příjemnou atmosféru v nedotčeném podhorském prostředí Beskyd.
Mountain Golf Hotel**** je umístěn v krásném přírodním prostředí s výhledem na vrcholky beskydských kopců, které jsou jako stvořené pro golf, jízdu na koni, turistiku, cyklistiku, paragliding, lyžování, běžkování a jiné sportovní a rekreační aktivity. ˇ
Mountain Golf Hotel**** nabízí 27 pohodlných a moderně zařízených apartmánů, dětský koutek, salónek pro pořádání rodinných či firemních oslav, svateb, školení a jiných akcí, Piano bar se širokou nabídkou nápojů v příjemné večerní atmosféře a hlavně přátelský přístup každého zaměstnance hotelu ke všem hostům.

Mountain Golf Hotel**** poskytuje ubytování ve stylových apartmánech, kdy všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, TV s domácími i satelitními programy, připojením na Internet a telefonem. Většina pokojů má vanu a balkón. Mountain Golf Hotel**** má celkovou ubytovací kapacitu 27 apartmánů s 81 lůžky, z toho je 15 jednopokojových a 12 dvoupokojových. V hotelu je i bezbariérový apartmán pro handicapované.

Pro maminky s dětmi Mountain Golf Hotel**** nabízí „baby room" vybavený různými hračkami, knížkami, skluzavkou, TV s VHS pro sledování pohádek.

Součástí Mountain Golf Hotelu**** je také hlídané parkoviště pro 20 vozů a jeden autobus.
Pro semináře, školení nebo firemní akce je připraven salónek s kapacitou cca 30 míst a odpovídajícím technickým vybavením, širokoúhlou TV, DVD a VHS/VCR zařízením, také tabulí „Flipchart.
Stylová restaurace s výhledem na okolní beskydské hory a golfové hřiště zahrnuje:

vnitřní prostory s vyvýšeným podiem pro sezení cca 80 osob
bar s 12 místy
30 míst pro nerušené sezení v patře a cca 120 míst na terase s molem a velkým kamenným krbem u jezera
teplá a studená kuchyně, široký výběr nápojů a speciality na rožni během celého roku
v areálu je parkoviště pro autobusy i osobní automobily cca 100 míst
PROVOZNÍ DOBA
Letní sezóna: denně dle plánovaných akcí.
Zimní sezóna: denně 11.00 - 19.00 hod, při akcích dle dohody.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)