UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Grandhotel Rolný Prostějov

Kategorie:
Pětihvězdičkové
Adresa:
Palackého, 976/3
Prostějov, 79601
Mapa:
Mapa - Grandhotel Rolný Prostějov
GPS:
49°28'12.188"N, 17°6'33.427"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Secesní hotel se nachází v blízkosti centra města. Náš hotel s téměř stoletou tradicí nabízí rodinnou atmosféru s profesionálními službami a pečlivě inovovanou kuchyní, díky nimž se tu budete cítit dobře.

Naše služby:
- nabízíme ubytování pro skupiny - včetně penze,
popřípadě pronájem prostor za smluvní ceny
- hlídané parkoviště ( garáže a parkovací místa )
- room servis
- směnárna
- trezor
- přístup na internet
- prodej předmětů denní potřeby
- prodej suvenýrů
- postýlka, židlička a další příslušenství pro děti
Hotel nabízí ubytování v 27 moderně zařízených pokojích, 3 apartmá a na 8 standartních pokojích. Každý pokoj je vybaven vanou nebo sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, DVD přehrávačem a WiFi připojením.
Restaurace

V naší restauraci naleznete kulinářské speciality. Předkládaný jídelní lístek je jen z části ukázkou našeho umění. Jsme připraveni realizovat Vaše přání.
Rádi pro Vás zorganizujeme různé gastronomické a business akce, jako jsou svatby, promoce, oslavy narozenin, pohřební hostiny, firemní večírky, abiturientská setkání a mnoho jiných...

O milovníky dobrého vína se postará somelier, který Vám nabídne to nejlepší z moravských i zahraničních vín z hotelové vinotéky.

Otevřeno denně: 06.30 - 15.00 18.00 - 22.00

Lobby

Hotelové lobby s barem je hlavním místem pro různá setkání osobního či pracovního charakteru. Toto místo je vhodné pro setkání přátel a hotelových hostů. Ve zdejším baru Vám připravíme nápoje dle Vašich požadavků.

Konferenční prostory

Pro firemní a soukromé akce je k dispozici salónek. Tento prostor je využíván pro různá školení, semináře a setkání. Pro tyto účely jsme schopni zajistit flip-chart, TV, DVD a projekční plátno. Součástí nabídky je i občerstvení, coffe break a, v případě potřeby, zajištění ubytování.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)