UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel AMCO Zábřeh na Moravě

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Masarykovo náměstí, 3
Zábřeh na Moravě, 78901
Mapa:
Mapa - Hotel AMCO Zábřeh na Moravě
GPS:
49°52'56.466"N, 16°52'14.831"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Byl postaven v secesním slohu a nachází se v historickém centru města Zábřehu. Je součástí Masarykova náměstí, obklopen řadou historických domů, barokním kostelem a zámkem. Z oken pokojů lze vidět panorama pohoří Jeseník s nejvyšší horou Praděd.
V přízemí hotelu je restaurace s kapacitou 35 míst a malý salónek hojně využívaný k soukromým i obchodním schůzkám. Horní salónek nabízí možnost soukromých oslav do 20 osob, firemních večírků a obchodních jednání. Oba salónky jsou nekuřácké.
K dispozici Vám hotel nabízí 8 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Všechny jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Hoteloví hosté mají možnost zdarma připojení k internetu 24hodin denně bez omezení stahovaných dat. Pro velmi náročné hosty je možnost se ubytovat i ve dvou suite apartmá, které svojí velikostí a vybavením splňují ty nejnáročnější kritéria.
Parkovat můžete přímo před hotelem. Hotel vytváří velice příjemné rodinné prostředí, ve kterém o vás pečuje kolektiv mladých lidí, mluvící německy a anglicky.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)