UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Diana Velké Losiny

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Žárovská, 618
Velké Losiny, 78815
Mapa:
Mapa - Hotel Diana Velké Losiny
GPS:
50°2'12.507"N, 17°0'58.637"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Wellness hotel Diana Velké LosinyWellness hotel Diana Velké Losiny nabízí profesionální služby, velice komfortní ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness centrum. Hotel Diana je určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu (turistika, cykloturistika, lyžování - ideální prostředí Jeseníků), ale také pro odpočinek, relax a wellness. Hotel Diana také nabízí vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti pořádání konferencí a firemních akcí, rodinných oslav a svateb (v hotelu je několik salónků, konferenčních místností, nabízíme cateringové služby).

Věříme, že Wellness hotel Diana Velké Losiny Vám bude nabízet pohodlí, komfort a kvalitní profesionální služby stejně jako ostatní lázeňské hotely sítě ROYAL SPA.

Restaurace je Vám k dispozici po celý den a nabízí Vám domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Bohatý je také náš nápojový lístek – nepřeberné množství alkoholických i nealko nápojů pro uhašení Vaší žízně i chuti. Součástí restaurace je také letní terasa, která nabízí kouzelný výhled z hotelu.

Zadní sál je oddělená, samostatná část restaurace, která může být v případě potřeby otevřená a tak být součástí restaurace nebo může být uzavřená a poskytovat tak soukromí pro jakékoli akce.

Kavárna v posledním patře našeho hotelu nabízí příjemné prostředí a lze ji využít pro konání společenských i firemních akcí, ale také jako tančírna. Samozřejmostí je dokonalé ozvučení pro živou či reprodukovanou hudbu.

Venkovní pergola s posezením a ohništěm – připravena pro grilování, můžete opékat cokoli, dle Vaší chuti… U pergoly jsou u místěny pro Vaše pobavení ruské kuželky a hřiště pro Pétanque.


Nabízíme Vám také možnost služby room service, kdy za poplatek 100,-Kč/pokoj Vám doneseme snídani do postele:-)

V průběhu roku připravujeme speciální pobyty pro gurmány - Gurmánské pobyty.
Sledujte speciální nabídku pobytů Wellness hotelu Diana.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)