UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Gemo Olomouc

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Pavelčákova, 22
Olomouc, 779 00
Mapa:
Mapa - Hotel Gemo Olomouc
GPS:
Loc: 49°35'32.223"N, 17°15'0.106"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Ubytování v Olomouci poskytuje Hotel GEMO. Byl otevřen v roce 1994, kdy obdržel ocenění jako Stavba roku. Kompletní rekonstrukce proběhla v letech 2009 - 2010. Pro kvalitu služeb / ubytování, restaurace a catering / a svou polohu v centru je nejoblíbenějším hotelem ve čtyřhvězdičkové kategorii v Olomouci a okolí.

Hotel nabízí ubytování přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13. století. Originální designový nábytek v retro-stylu doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Rekostrukce budovy hotelu, původem měšťanského domu postaveného ve 13. století,byla provedena podle návrhu architekta Petra Braunera.

Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)