UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Tennis Club Prostějov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Za Kosteleckou, 49
Prostějov, 79601
Mapa:
Mapa - Hotel Tennis Club Prostějov
GPS:
49°28'53.331"N, 17°6'8.031"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Samotný areál Hotelu Tennis-Club se nachází v severní, klidné části města Prostějova, zhruba 5 minut od dálniční tepny Brno-Ostrava. Hotelový komplex Vám mimo širokou škálu standartně prezentovaných hotelových, konferenčních a sportovně-relaxačních služeb, nabídne skvělé venkovní posezení u kaskádovité fontány, vhodné pro celodenní občerstvení,či večerní rauty, kde ve spojení s kongresovým a restauračním sálem vzniká prostor pro více než 300 osob. Tento prostor nabízí skvělé zázemí pro pořádání oděvních přehlídek, koncertů a v neposlední řadě nezapomenutelných diskoték.


Hotel přímo sousedí s městským lesoparkem „Hloučela“, kde najdou pohodu a čerstvý vzduch všichni vyznavači procházek a joggingu. Nedaleko hotelu se nachází jízdárna Cavalo, která nabídne všem milovníkům koní to správné adrenalinové vyžití. Kromě toho mohou všichni vyznavači letních radovánek navštívit nově vybudovaný městský aquapark, golfisté si zajisté vyberou mezi dvěma nedaleko vzdálenými moderními areály, no a lyžaři, či bruslaři, si přijdou samozřejmě taky na své.
Tento multifunkční komplex nabízí ubytování v 61 moderních pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 150 lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny sat, tv., soc.zázemím, telefonem, minibarem a internetovým připojením. Hoteloví hosté mohou využít sportovně-relaxačních služeb, posléze příjemně posedět v restauraci, či lobby baru, kde jim profesionální kuchaři připraví jednu z mnoha kulinářských specialit místní kuchyně a příjemná obsluha doporučí některé z výtečných vín z různých koutů světa. No a poté … Dobrou noc!

Mezi standardní hotelové služby patří prádelna, hlídané parkoviště, wi-fi, směnárna a v neposlední řadě vždy příjemně naladěný personál Hotelu Tennis Club.
K dispozici kongresová hala a více salonků

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)