UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Časová úspora

Čas je v dnešním pracovním prostředí klíčový – je to nejcennější komodita.

Pokud jste někdy připravovali nějakou firemní akci, jistě víte, že to není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Plánování a organizování firemních akcí, ať už to jsou školení, teambuildingové aktivity, outdoorové akce, vánoční večírky, výjezdní zasedání nebo nejrůznější konference, vyžaduje poměrně složitou logistiku, spoustu starostí a značnou časovou náročnost příprav.

Musíte pohlídat a sladit veškeré detaily a hlavně vybrat ty správné prostory. Pokud nechcete všechny tyto starosti a komplikace podstupovat, delegujte tyto služby na nás a my pro Vás vypracujeme variantní návrh možných lokalit pro uspořádání Vaší akce, včetně ubytování, zajištění stravovacích služeb a pronájmu školících či konferenčních prostor.

Naším hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám rád vrací. Proto klademe důraz na maximální porozumění potřebám zákazníka. Naší snahou je individuální přístup ke každému klientovi. Je pro nás velmi důležité znát Vaší společnost a Vaše cestovní plány, abychom pro Vás mohli připravit co nejlepší nabídku. Za důležité považujeme vždy pravdivě a přesně informovat klienta o podmínkách a úrovni služeb, které poskytujeme my nebo náš dodavatel.

Vy musíte řídit podnik nebo vést Vaše oddělení. Vyzkoušejte nezávazně naše služby. Ulehčíme Vám práci a budete překvapeni kolik času takto ušetříte. Spolupráce s námi přinese Vám i Vašim spolupracovníkům výrazné snížení administrativní zátěže. Získáte tak značnou časovou úsporu, kterou mohou Vaši zaměstnanci využít k jiné pracovní činnosti.


created by Varhall (2011)