UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Finanční úspora

Proč platit víc, když nemusíte. Outsourcing komplexních služeb spojených s ubytováváním vašich zaměstnanců v rámci služebních cest, nejrůznějších firemních školení, konferencí, teambuildingových akcí apod. přináší zvýšení efektivity vašeho podnikání a vede ke značným finančním úsporám. Delegování těchto služeb na externí odborníky je totiž jednou z cest, jak výrazně optimalizovat náklady a výkonnost celé společnosti.

HOTELIA s.r.o. specialista na šetření cestovních nákladů firem - pro klienty zajišťuje služby v rámci celé České republiky a díky dlouhodobé spolupráci a široké databázi hotelových zařízeních s různou ubytovací kapacitou a různorodým vybavením nabízí velmi výhodné balíčky služeb za speciálních cenových podmínek. Klient tak dostává komplexní služby zajištěné na míru za příznivou cenu.

Pro Vaší společnost nabízíme značné snížení finančních nákladů na ubytování a další s tím související služby. Cestovní náklady je možno klientům snížit v průměru o 10 – 40%. Při dlouhodobé spolupráci tak Vaše firma může ušetřit nemalé finanční prostředky potřebné pro další rozvoj Vaší firmy.


created by Varhall (2011)