UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Bravo Ústí nad Orlicí

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Staré náměstí, 76
Ústí nad Orlicí, 56201
Mapa:
Mapa - Hotel Bravo Ústí nad Orlicí
GPS:
Loc: 49°54'6.85"N, 16°26'49.941"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Vážení hosté,

vítáme Vás v Hotelu Bravo, který nabízí luxusní ubytování v centru České Třebové. Hotel disponuje 15 nadstandartně vybavenými pokoji s 27 lůžky. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, minibar, LCD televizor se 100 programy digitální kabelové televize. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové připojení na internet. Pokoje jsou rozděleny na jednolůžkové, dvoulůžkové s manželskou postelí, dvoulůžkové s jednotlivými lůžky, dvoulůžkové apartmá a třílůžkové apartmá.

Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování. Od ranní snídaně ve formě švédské stolu, přes střídmý oběd až po luxusní večeři doplněnou dobrou lahví vína. Jídelní lístek obsahuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně, rybí a steakové speciality, flambované pokrmy i regionální zajímavosti.

Ve večerních hodinách Vás k příjemnému posezení osloví stylová vinárna s nabídkou moravských a mezinárodních vín.

Pro vyznavače sportu všeho druhu Vám zprostředkujeme návštěvu krytého plaveckého stadiónu s tobogánem, hokejové haly, tenisového areálu, lanového centra. V zimním období máte možnost vyrazit do lyžařského areálu s téměř kilometrovou sjezdovkou nebo můžete využít nabídku tras různých obtížností pro běžkaře, to vše v dosahu maximálně tří kilometrů.

Lákavá je také cyklostezka, která ve své délce 50 kilometrů spojuje města a obce v širokém okolí a je vhodná i pro vyznavače kolečkového bruslení. Okolí je také velmi zajímavé svou přírodou a kulturními památkami, které spadají do oblasti orlického regionu. Věříme, že nás poctíte svou návštěvou a my se vynasnažíme Vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)