UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Florida Ústí nad Orlicí

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
T. G. Masaryka, 93
Ústí nad Orlicí, 562 01
Mapa:
Mapa - Hotel Florida Ústí nad Orlicí
GPS:
Loc: 49°58'24.106"N, 16°23'41.917"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Orlicko-ústecko - v minulosti chudý podhorský kraj, je dnes oblastí, kde rozmanité přírodní krásy a kulturní památky doplňuje vyspělý průmysl a produktivní zemědělství.

Okres je ohraničený Orlickými horami a masivem Kralického Sněžníku - 1424 m n.m. (třetí nejvyšší pohoří v České republice), které tvoří hranici s Polskou republikou.

Území okresu se vyznačuje značnou členitostí terénu - 239 m do 1424 m n.m. a poskytuje proto velice příznivé podmínky jak pro letní a zimní rekreaci, tak i pro pěší turistiku a cykloturistiku.

V zimních měsících je možné využívat lyžařská střediska Říčky v Orlických horách, Čenkovice a Dolní Moravě, Ski areál Přívrat / 7 km od hotelu/ a Ski areál Peklák v České Třebové / 9 km od hotelu/

Vedle středisek zimní rekreace je v okrese řada oblastí pro letní rekreaci.

Středisko vodních sportů a letní turistiky - Pastvinská přehrada - leží v překrásné krajině v podhůří Orlických hor, nedaleko Zemské brány.

Zklamáni nebudou ani milovníci historických a uměleckých památek. Naleznou zde různé druhy pevností (Hanička), zajímavou zámeckou, církevní a městskou architekturu.

Dále můžeme zajistit bowling, krytý bazén, tenis atd.
V současné době se v Ústí nad Orlicí zrekonstruovala plovárna/ Aquapark /, která nabízí tobogány, vyhřívaný bazén a další.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)