UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Kapitán Seč-Ústupky

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Seč-Ústupky, 1
Seč-Ústupky, 538 07
Mapa:
Mapa - Hotel Kapitán Seč-Ústupky
GPS:
Loc: 49°49'12.428"N, 15°39'7.358"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Ubytování je ve dvou a třílůžkových pokojích, které lze přistýlkou upravit na čtyřlůžkové. Pokoj je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou společné, umístěné na každém patře. Některé třílůžkové pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na jezero. Pro náročnější hosty jsou k dispozici 3 komfortně vybavené apartmány (2 pro max. 6 osob, 1 pro 3 osoby) s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 90 lůžek

certifikatStravování zajišťujeme celodenní s obsluhou u stolu v restauraci. Snídaně je v době od 8.00 do 9.30h formou švédského stolu (v období mimo sezóny je snídaně organizována formou výběru z 5 menu), obědy a večeře si hosté vybírají asi z 10 druhů jídel (mimo sezónu méně).
Objednat je možné plnou penzi, polopenzi, popř. jinou variantu. Pro organizované skupiny (např. rekondiční pobyty) zajistíme dietní stravování dle požadavků (např. diabetici, senioři apod.).

Parkování je zdarma na parkovišti cca 20 m od hotelu.

Připojení k internetu: pro všechny naše zákazníky je zdarma dostupné neomezené Wi-Fi připojení k internetu na pásmu 2.4GHz.

Sportovní vyžití: v areálu hotelu se nachází antukové hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna loděk, vodních šlapadel a sportovních potřeb, přírodní ohniště a dětský koutek. Vlastní sportovní nářadí - kola, surfy apod. je možné uschovat bez poplatku ve vyhrazeném prostoru hotelu. K hotelu patří travnatá pláž se stromy, vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce.
Propagační materiál CHKO vydává Společnost přátel Železných hor

Hotelovým hostům je k dispozici společenská místnost vybavená televizorem, kterou je možné využít jako učebnu, salonek apod. V měsících červenci a srpnu je po celý den otevřena restaurace, příjemné posezení je na dvou terasách s možností občerstvení (jedna terasa u restaurace, druhá terasa cukrárna). V období mimo letních prázdnin je provozní doba restaurace a půjčovny loděk upravena dle počtu a potřeb hostů.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)