UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Labe Pardubice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Masarykovo náměstí, 2633
Pardubice, 530 02
Mapa:
Mapa - Hotel Labe Pardubice
GPS:
Loc: 50°2'14.165"N, 15°46'3.895"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Labe je největší a nejznámější hotel v Pardubicích situovaný v samotném středu města. Vybavení odpovídá tříhvězdičkovému standardu, hotelová kavárna a restaurace je k dispozici po celý den.

Hotel Labe poskytuje 252 lůžek ve 120 pokojích a 6 apartmá. Všechny pokoje jsou s koupelnou, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, barevnou televizí se satelitním příjmem, rozhlasem, případně minibarem. Napojení na centrální automatický protipožární systém, možnost trezorů.
wifi

Hotel Labe nabízí Wi-Fi připojení k internetu 12 Mbps na všech svých pokojích.

Hotel Labe má prvotřídní restauraci se 160 místy, nabízí tuzemskou i mezinárodní kuchyni, kavárnu s celodenním provozem, aperitiv bar, kongresový sál se 140 místy.

Hotel Labe se těší na Vaši návštěvu!
Pardubice

Statutární město Pardubice leží na soutoku Labe a Chrudimky v blízkosti Železných hor a jsou jedním z největších měst východních Čech a jejich průmyslovým centrem a nyní i sídlem Pardubického kraje. První slavné období své více než sedmisetleté historie prožily za vlády jednoho z nejmocnějších českých rodů pánů z Pernštejna, kteří si z Pardubic počátkem šestnáctého století vybudovali své sídelní město. Pernštejnské Pardubice včetně nádherného zámku, Zelené brány a množství cenných měšťanských domů tvoří dnes historické jádro města.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)