UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Zámeček Pardubice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Za Oborou, 120
Pardubice - Staré Čívice, 530 06
Mapa:
Mapa - Hotel Zámeček Pardubice
GPS:
50°1'14.86"N, 15°41'34.204"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Nabízíme Vám romantické ubytování v několika typech pokoju, kvalitní stravování ve stylovém restaurantu, vybavené prostory pro pořádání menších konferencí a firemních setkání a zejména kompletní svatební servis. V rozlehlém hotelovém parku můžete využít také 4 profesionální tenisové kurty, nebo absolvovat projížďku na koních ze zdejších stájí. Celé prostředí hotelu je též vhodné pro pořádání teambuildingových akcí.
Nabízíme Vám ubytování ve 26 pokojích ve dvou hotelových budovách s celkem 50 lůžky.

Naše pokoje jsou převážně dvoulůžkové a k dispozici je několik typů ubytování.

Pokoje LUX jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD televizory a wifi připojením k internetu.

Pokoje Standard jsou vybaveny běžným nábytkem. Všechny naše pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou.

Hotel Zámeček nabízí rovněž 2 stylová hotelová apartmá, vhodná například pro romatické pobyty, novomažele nebo Vaše důležité obchodní partnery. Podívejte se na jejich fotografie.

Součástí ceny ubytování je snídaně formou studeného buffetu, servírovaná v hotelovém restaurantu.
K Vašemu obědu či večeři Vám nabízíme široký sortiment vín z vinného archivu od předních moravských vinařů, vybraná vína z Itálie a též speciální kolekci brazilských vín, skvěle doplňujících naše výborné steaky z argentinského masa.

Nebo k nám přijďte posedět jen na sklenku dobré whisky nebo cognacu ze široké nabídky našeho baru s originálním kubánským doutníkem.

Pro Váš svatební den máme připravenou celou škálu lákavých svatebních menu v několika cenových kategoriích.

Během Vaší konference jsme připraveni zajistit celodenní stravování ve všech hotelových prostorách, večer pro Vás rádi připravíme grilování steaků, prasátka nebo čerstvých ryb na otevřeném grilu v zahradní restauraci, pro větší skupiny zajišťujeme i grilování celého býka.
Svou strategickou polohou v blízkosti města Pardubic, je náš hotel předurčen pro konání Vaší konference, semináře, meetingu, prezentace nebo školení.

Nabízíme Vám uspořádání Vaší firemní akce v klidném prostředí s kvalitní nabídkou stravovacích a doplňkových služeb.

Využijte náš rozlehlý hotelový park k pořádání teambuildingových aktivit!

Rádi pro Vás připravíme adrenalinový program na míru, uspořádáme tenisový turnaj na našich 4 tenisových kurtech, poskytneme Vašim delegátům možnost výuky jízdy na koních...

Samozřejmostí je nabídka kvalitního celodenního občerstvení. V naší hotelové nebo zahradní restauraci pro Vás rádi připravíme letní pracovní oběd, gárden párty spojenou s grilováním steaků, čerstvých ryb, prasátka, pro větší skupiny i telete nebo býka, staročeskou hostinu, nebo vinné degustace.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)