UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Darovanský dvůr Břasy

Kategorie:
Objekty pro skupinové akce
Adresa:
Darová, 3
Břasy, 33824
Mapa:
Mapa - Darovanský dvůr Břasy
GPS:
49°49'57.859"N, 13°31'34.177"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr ***/**** vznikl rekonstrukcí dřívějšího statku, původně poplužního dvora ze 17. století. V majetku rodiny Sinkulových je více než 100 let. Leží v překrásné, klidné krajině přírodního parku Horní Berounka nedaleko Plzně a je velmi dobře dostupný z dálnice Praha - Plzeň.

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Historické budovy, které obklopují rozsáhlý dvůr, byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody malebné lokality uprostřed přírody. Do komplexu historických budov byl na místě původní vyhořelé stodoly citlivě umístěn i zcela nový objekt Kongres & Golf hotelu, který zajímavě uzavírá prostor dvora. Hlavní budova Kongres & Golf hotelu
V hlavní budově se nachází srdce celého areálu - rozlehlá reprezentativní vstupní hala, kde hosté kromě recepce naleznou hlavní restauraci, útulný lobby bar, prosluněné modré posezení v koloniálním stylu i dobře vybavený golfový obchod.

Nabídnout Vám můžeme moderní a víceúčelový kongresový sál o maximální kapacitě 250 osob, variabilní salonky, vše vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.
Wellness centrum - vitální svět
Jsme si dobře vědomi, že moderní styl života klade důraz na harmonii tělesnou i duševní. A protože chceme svým hostům nabízet stále kvalitnější a bohatší služby, rozhodli jsme se vyjít vstříc těmto moderním požadavkům na styl života a vybudovat v hlavní budově našeho hotelu luxusní wellness centrum - vitální svět. Náš Vitální svět je budován ve starém římském stylu, s překrásným mozaikovým interiérem a světelnými efekty, s důrazem na působení atmosféry celého prostoru na všechny smysly a s velkými možnostmi pro fyzickou i duševní relaxaci. Pro aktivní vyžití budujeme i nové prostory pro skupinové cvičení - aerobik, jogu apod
Indoor hotel
V červnu 2006 byla zprovozněna nová budova Indoor hotel. Tato budova je součástí uzavřeného areálu dvora, kam architektonicky dobře zapadá. Tato nově rekonstruovaná budova jednak rozšířila naši ubytovací kapacitu o dalších 27 pokojů kategorie First Classe**** a rozšířila počet našich salonků o další 4 salonky, ale hlavně zde bylo vybudováno nové outdoorové centrum. Zde nabízíme atraktivní a vzrušující zábavu zejména pro nepřízeň počasí, když nelze využívat naše venkovní sportovní nabídky, pro večerní pobavení našich hostů a pro dlouhé dny v zimních měsících. V tomto našem novém společensko-relaxačním středisku nabízíme 2 bowlingové dráhy, vzrušující prostor a interiér pro kolektivní společenskou hru LASER GAME, střelecký simulátor, biliárd klub a kavárnu s barem. Hotel tak rozšířil své již tak nesmírně bohaté služby pro hosty o další možnost atraktivní, zajímavé a žádané zábavy. Vybudování tohoto outdoorového centra dává široké možnosti spojit kongresové a školící programy s kolektivní zábavou skutečně po celý rok.

Služby
Celý postupně více než 10 let budovaný komplex dnes hostům nabízí velmi pestrou paletu služeb, ať již ubytovacích a stravovacích, tak i sportovních a dalších jiných. Přímo u hotelu se nachází areál 27-jamkového golfového hřiště, veřejné golfové hřiště s 9ti jamkami, 3 tenisové kurty, v provozu je krytý a vyhřívaný plavecký bazén, k dispozici je vlastní jezdecká škola. Chovem několika malých jezdeckých poníků myslíme i na ty nejmladší hosty. Od měsíce dubna 2006 budeme nabízet i dvě bowlingové dráhy a moderní interaktivní společenskou hru LASER GAME.

V nedalekém dobře udržovaném mysliveckém revíru nebo naší oboře máme možnost zajistit pro hosty i lovy zvěře.

Golfový resort
Golfové hřiště je jednou z nejvyhledávanějších nabídek pro hotelové hosty i kongresové nebo jiné skupiny návštěvníků. Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a ZK a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy. Charakteristickým rysem pro tuto malebnou krajinu jsou panoramatické pohledy na jednotlivé jamky a celý meandr půvabné řeky Berounky.

Hotel a celý resort Darovanský dvůr jsou v současné době největším centrem pro trávení volného času, ale zároveň i moderním centrem kongresové turistiky.--------
wellness hotel - golfový resort - moderní kongresové centrum

Uprostřed krásné přírody u nás najdete: ubytování, gastronomické služby, vše pro kongresy, konference, semináře, školení, večírky, rekreační pobyty, svatby, společenské akce, nejširší výběr služeb pro relaxaci, trávení volného času i adrenalinové sporty, wellness centrum - vitální svět, golf - golfové hřiště 27 jamek, koně, tenis, bazén, kanoe, biliard, kola, čtyřkolky, offroad, bowling, střelecké simulátory, laser game, myslivost, rybolov a mnoho dalšího

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)