UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Angelo Plzeň

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
U Prazdroje, 6
Plzeň, 301 00
Mapa:
Mapa - Hotel Angelo Plzeň
GPS:
Loc: 49°44'45.136"N, 13°23'13.229"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

angelo Hotel Pilsen se nachází naproti světově proslulému pivovaru Plzeňský Prazdroj. Pro svůj jedinečný design Vás hotel upoutá na první pohled. Mnoho zajímavých historických památek města Plzně, jako jsou plzeňské pivovarské muzeum, historické centrum nebo židovská synagoga jsou vzdálené jen pár minut od hotelu.

Vychutnejte si eleganci a příjemné prostředí od hotelového lobby přes hotelovou restauraci s letní slunnou terasou, konferenční místnosti a salonky až po nadstandardně vybavené pohodlné pokoje a apartmány.

angelo Hotel Pilsen nabízí nejen vynikající ubytování, ale také určitý životní styl a pocit komfortu. Směs sytě černých, korálově červených, žlutých a bílých tónů v kombinaci s nábytkem a doplňky z Dálného východu vytvářejí představu netradičního, současného moderního designu.

Moderní pokoje a apartmány hotelu angelo v Plzni vám poskytnou nejen komfortní ubytování, ale také navodí příjemnou atmosféru domova. Směs sytě černých, korálově červených, žlutých a bílých tónů v kombinaci s nábytkem a doplňky z Dálného východu vytvářejí představu netradičního, současného moderního designu.

Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, „plug and play„ připojením k vysokorychlostnímu internetu, telefonní linkou s přímou volbou, SAT TV, DVD přehrávačem, televizí s plochou obrazovkou, radiem, kouřovým detektorem, mini-barem, trezorem se zásuvkou pro dobíjení notebooku, židlí s psacím stolem a rychlovarnou konvicí s doplňky na přípravu kávy a čaje.

Prostorné koupelny nabízejí sprchové kouty s nastavitelnou masážní hlavicí, vysoušeč vlasů, vyhřívání podlahy a kosmetické potřeby. K dispozici jsou 2 pokoje pro handicapované hosty a nekuřácké pokoje.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)