UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Olympic Tachov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Pivovarská, 1371
Tachov, 347 01
Mapa:
Mapa - Hotel Olympic Tachov
GPS:
Loc: 49°47'37.604"N, 12°37'38.109"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Toužíte po odpočinku nebo dáváte přednost aktivní dovolené? Hledáte vhodné místo pro vaše oslavy, obchodní jednání či sportovní soustředění?

Pak Vám náš hotel nabízí pohodlí a kvalitu ubytování v klidné části Tachova nedaleko od centra, jež uspokojí i ty náročnější z Vás. Je vhodný nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale i pro početné skupiny. Obzvláště sportovní oddíly pak ocení moderní sportovní areál nalézající se v blízkém okolí i zázemí, které je pro ně v prostorách našeho hotelu nově vybudováno.

Nedílnou součástí hotelu je útulná hotelová restaurace (kapacita 70 míst) s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně, která Vám jistě zpříjemní pobyt chutným jídlem a dobrým plzeňským pivem.

K dispozici je také konferenční místnost, která umožňuje pořádání různých akcí společenského i obchodního charakteru (prezentace, semináře, školení, abiturientská setkání); zároveň slouží početnějším skupinám jako místo pro společné posezení, porady, hry apod.

Tachov je malé město se slavnou husitskou historií. Leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český les, jen několik kilometrů od hranic. Jeho strategická poloha bude zajisté vyhovovat návštěvníkům nedalekého Německa i proslulé lázeňské oblasti (Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart…).

Okolí Tachova je ideálním místem na turistické či cyklistické výlety, nově s možností napojení na trasy v SRN. Velmi oceníte nedotčený ráz krajiny bohatý na historické památky i přírodní zajímavosti, donedávna ukryté hluboko v hraničním pásmu.

Na své si přijdou i příznivci zlatavého moku díky nedalekému rodinnému pivovaru Chodovar, který ve svých sklepních prostorách ukrývá stylovou pivovarskou restauraci s muzeem a bohatou nabídkou tohoto nápoje.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)