UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Primavera Plzeň

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Nepomucká, 1058/128
Plzeň, 32600
Mapa:
Mapa - Hotel Primavera Plzeň
GPS:
Loc: 49°42'37.539"N, 13°24'45.6"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Srdečně vítejte v PRIMAVERA Hotel & Congress centre, moderním, nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu v Plzni! Proč byste měli navštívit náš hotel?

Výhodou hotelu je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 (3 min autem) spojující Prahu s Nürnbergem (SRN). Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Bručná, ne však daleko od centra města. Nákupní centrum a multikino je nedaleko hotelu (1 min autem).

Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 87 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích (všechny s možností uspořádání twin nebo double, postele velikosti "queen size") a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV, některé s možností přijímat satelitní programy, koupelnou s vanou, sprchou a bidetem. Na všech pokojích japonský TV kanál JSTV. U pokojů Superior a apartmánů oceníte nádherný výhled do údolí řeky Úhlavy.

Internet (LAN a WiFi - ZDARMA; dále vysokorychlostní internet). Celý hotel i pokoje jsou vybaveny řízenou klimatizací.

Předností hotelu je víceúčelový sál až pro 280 osob a 4 salónky, které slouží pro pořádání konferencí, školení, výstav, banketů, rautů, pracovních i soukromých akcí, svateb, prezentací a podobně. Zde je k dispozici nejmodernější AV technika (tlumočení, videokonference apod.). Při velkých firemních a konferenčních akcích můžeme připravit až 15 jednacích prostor.

Součástí hotelu je i restaurace Primavera s venkovní terasou, vinárna-bar a café. Ochutnejte u nás vynikající českou i mezinárodní kuchyni.

K hotelu patří parkovací místa pro 100 osobních automobilů a 3 autobusy - ZDARMA.

Náš hotel je součástí mezinárodního hotelového řetězce TOP City&Country Line, jehož požadované standardy jsou zárukou kvality nabízených služeb.
Příjezd
Osobní auto, autobus:
- Dálnice D5, směr od Nűrnberg a Vídně – exit 76 - směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Centrum / Plzeň / Plzeň-Centrum přes 3 kruhové objezdy na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně
- Dálnice D5, směr od Prahy – exit 73 – směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Slovany / Plzeň-Bručná / Bručná, pokračovat Barvínkovou ulicí až na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně
Stáhněte si příjezdovou mapu: - Mapa_Primavera

Vlak:
- z Hlavního vlakového nádraží se dostanete do hotelu přímo trolejbusem č. 13 směr Černice
MHD přímo z centra:
- trolejbus č. 13 směr Černice,zastávka přímo před hotelem
Letadlo:
- Mezinárodní letiště Praha – Ruzyně – 84 km po dálnici D5 (45 min autem)

Praha – zastávka metra Zličín – 79 km po dálnici D5 (40 min autem)
Nejbližší města: Klatovy – 41 km, Domažlice – 60 km, Mariánské Lázně - 75 km, Karlovy Vary – 83 km
Konference & Bankety
Konferenční centrum s možnostmi tvorby speciálních programů podle potřeb zákazníka je předností našeho hotelu. Všechny konferenční prostory jsou klimatizované.
Moderní vybavení zajistí úspěch a dokonalý průběh vaší akce. Centrum je vhodné pro pořádání konferencí, školení, recepcí, firemních prezentací, svateb, módních přehlídek, vystoupení umělců, maturitních večírků a jiných akcí. Plně k dispozici je jídelní a nápojový servis.

Při velkých firemních a konferenčních akcích můžeme připravit až 15 jednacích prostor !

Víceúčelový sál PRIMAVERA HALL
Nachází se v prvním patře hotelu a může pojmout až 280 osob. K sálu přiléhá venkovní terasa a café, které lze využít pro „café přestávky“ nebo welcome drinky. Sál je vybaven nejmodernější technikou umožňující videokonference, tlumočení a další.
4 Salónky
2 velké salónky A (Žlutý salónek) a B (Červný salónek) se nachází v prvním podzemním podlaží hotelu, každý pojme při recepčním uspořádání až 100 osob. Pro větší akce je možno využít oba salónky spolu s vinárnou-barem, neboť z jednoho salónku je možno projít přes vinárnu do druhého. Dále v přízemí se nachází salónek C pro 14 osob v uspořádání Blok a v druhém patře salónek D až pro 50 osob.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)