UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Výhledy Capartice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Klenčí pod Čerchovem-Capartice, 14
Capartice, 344 01
Mapa:
Mapa - Hotel Výhledy Capartice
GPS:
Loc: 49°24'51.973"N, 12°48'16.713"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Roku 1822 byla dostavěna nová státní silnice, která změnila směr Staré poštovní, vystavěl při ní hrabě Jan Filip Stadion nynější novou myslivnu. Působil na této myslivně pan lesní Karel Vokurka, postavil pro sebe hned pod myslivnou přízemní domek, proměněný později na hostinec, který pak prodal němci Fleischmannovi, lesnímu dělníku v Caparticích, kterému přezdívali“ Preis“ a proto této hospodě říkali u „Presů“.

Od potomků Fleischmannových koupil tento hostinec vnuk jeho zakladatele Karel Vokurka, lesní na Peci a přestavěl jej na nynější hotel, který má přechodné ubytování 31 pokojů.

Hotel Výhledy nabízí ubytování s kapacitou 75-lůžek v útulných pokojích se sociálním zařízením. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové. Díky své poloze nabízí hotel výborné podmínky pro rodinné rekreace. Nachází se v samém srdci horního Chodska uprostřed přírody Českého lesa.

Vyhledávaným místům na Chodsku patří muzeum J. Š. Baara v Klenčí pod Čerchovem a mnoho dalších. Jiní dávají přednost tichu hlubokých lesů, z nichž vystupuje nejvyšší hora Českého lesa Čerchov (1042 m). Pomník J. Š. Baara na Výhledech se nachází 300 m nad naším hotelem. Za pěkného počasí je od něj vidět celé Domažlicko, ale i Kdyně, Klatovy a velký kus Bavorska. Pro pořádání firemních akcí a seminářů máme k dispozici dva salónky. Nabízíme zároveň zajištění technického vybavení (TV, video, Internet, tabule, plátno). Hotel je dobře přístupný po hlavní silnici.
Navštívila tento hotel řada významných hostů, kteří zde byli ubytovaní, Renáta Tyršová, hudební skladatel Karel Hoffmeister, spisovatel Vladimír Páral a mnoho ďalších.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)