UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Park Hotel Tosch Kašperské Hory

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Náměstí, 4
Kašperské Hory, 341 92
Mapa:
Mapa - Park Hotel Tosch Kašperské Hory
GPS:
Loc: 49°8'40.604"N, 13°33'14.931"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Stylový hotel v srdci Šumavy, na okraji národního parku, na trase Srní, Kvilda, Modrava, nabízí komfortní a cenově přístupné ubytování a polopenzi na Šumavě. Přijeďte si k nám do města Kašperské Hory oddechnout od denních starostí a nechte se rozmazlovat příjemným personálem a vyhlášenou kuchyní ParkHotelu TOSCH.

Kašperské Hory - město se slavnou historií, které kdysi plnilo pokladnice českých králů tolik žádaným zlatem. Těžba zlata sem přilákala přibližně 600 let před n.l. Kelty, kteří zde zřídili opevněná hradiště na vrchu Sedlo a Valy. Roku 1356 dal Karel IV. postavit na obranu kutisk hrad Kašperk. Město ležící na jedné z větví „Zlaté“ stezky získalo díky svému významu četné výsady.

Dnes láká turisty především krásným okolím, četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá především Národní park Šumava. Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci, rodiny s dětmi a v klidnějších měsících především senioři.

Přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám, obdivujte um šumavských sklářů v Muzeu Šumavy v Sušici a Kašperských Horách nebo se jen nechte okouzlit krásou přírody a melancholií šumavských horizontů.

Obdivujte Šumavu spisovatele Karla Klostermanna, malíře a grafika Josefa Váchala a dalších umělců, kteří propadli jejímu kouzlu.

Už při loučení se Šumavou se budete chtít vrátit. Přijeďte a budete vítáni.

Vyberte si ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji SAT TV a telefon v apartmánech také minibar. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle.

Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašeho majetku garantuje kartový zámkový systém. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém tresoru. V ceně pobytu máte neomezený vstup do relaxačního bazénu denně od 7.00 do 22.00 hodin.

Pokoje a apartmány jsou nekuřácké

Charakteristika pokojů :

Dvoulůžkový standard – elegantní pokoj pro dvě osoby s manželskou postelí, vybavený sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, termoregulací a telefonem. Strop je částečně zkosený.

Dvoulůžkový superior – elegantní pokoj pro dvě osoby s manželskou postelí, vybavený vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, minibarem, termoregulací a telefonem.

Single use standard – elegantní dvoulůžkový pokoj obývaný jednou osobou, vybavený sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, termoregulací a telefonem. Strop je částečně zkosený.

Singel use superior - elegantní dvoulůžkový pokoj obývaný jednou osobou, vybavený vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, minibarem, termoregulací a telefonem.

Apartmán Luxury (41 m2) - elegantní apartmán pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje a ložnicí s manželskou postelí. Apartmán je vybaven vanou, dvěma umyvadly, bidetem, WC, vysoušečem vlasů, minibarem, 2 satelitní TV, termoregulací a telefonem. Třetí osoba má možnost přespání na rozkládací sedací soupravě.

Apartmán Luxury (30 m2) – elegantní apartmán pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje a ložnicí s manželskou postelí. Apartmán je vybaven vanou, dvěma umyvadly, WC, vysoušečem vlasů, minibarem, 2x satelitním TV, termoregulací a telefonem. Třetí osoba má možnost přespání na rozkládací sedací soupravě.

Apartmán (30 m2) – elegantní apartmán pro 2osoby se skládá z obývacího pokoje a ložnicí s manželskou postelí. Apartmán je vybaven vanou, umyvadlem, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, termoregulací a telefonem. Třetí osoba má možnost přespání na rozkládací sedací soupravě. Strop je částečně zkosený.

Hotelové služby
• Recepce otevřena 24 hodin denně
• Bufetová snídaně od 7.30 do 10.00 hod. ve snídaňové restauraci
• Směnárna
• Restaurace
• Stylová vinárna
• Pronájem salonku Karla IV.
• Přijímáme platební karty
• Hotelová prádelna
• Relaxační bazén
• Sauna
• Masáže
• Hotelový park s terasou, lehátky a tenisovým hřištěm s umělým povrchem
• Společenské hry
• Půjčování skutrů
• Parkové hry – kriket, petang, badminton, hole na Nordig Walking atd.
• Elektronicky a kamerou hlídané hotelové parkoviště

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)