UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Červený Lev Praha 1

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Nerudova, 41/236
Praha 1, 118 00
Mapa:
Mapa - Hotel Červený Lev Praha 1
GPS:
Loc: 50°5'18.327"N, 14°23'51.24"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Krásný a romantický hotel v nejmalebnější části Prahy - na Malé Straně. Tento historický měšťanský dům je situován v historickém centrum Prahy přímo na "Královské cestě", která vede k Pražskému hradu. Pokoje jsou upraveny pro relaxaci a spokojenost hostů. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí českou i vegetariánskou kuchyni.

Praha Hotel Dům U Červeného lva ubytování :
Hotel má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Dále je možné využít nabídky apartmánů s dvěmi oddělenými ložnicemi, sprchou i vanou. Většina pokojů byla přepychově vybavena v duchu prvotřídních standardů a nabízí impozantní, ale přitom domáckou atmosféru pro Váš odpočinek. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, mini-barem, trezorem, fénem, TV/SAT, telefonem. Kapacita: 10x double, 1x apartmá. Maximální počet hostů: 23. Jemné a zajímavé kombinace barev, kvalita materiálů a vybraný nábytek jen umocňují charakter pokojů. Možnost přistýlky.

Hotel Dům U Červeného lva ubytování Praha Restaurace :
V hotelu se nachází restaurace, otevřená od 7:00 do 22:00 hodin, s kapacitou 25 lidí. Zde je v nabídce nejen česká a mezinárodní kuchyně, ale i vegetariánská jídla. V restauraci je zároveň možné zajistit svatební hostinu, party nebo jinou oslavu. Čepuje se zde tradiční plzeňské pivo. Snídaně je formou teplého bufetu podávána v restauraci od 7:00 do 10:00.

Dům U Červeného lva ubytování hotel Praha služby :
Recepce, která je otevřená nepřetržitě, nabízí spoustu služeb jako zajištění vstupenek na koncerty, divadla, objedná klientům taxi nebo průvodce po památkách. Zároveń prodává nápoje, drobné suvenýry nebo pohlednice. Nahlédnout na internet je možné na recepci, případné delší používání je zajištěno v hotelu Zlatá Hvězda naproti. Dětská postýlka je k dispozici za poplatek. Hotel akceptuje platbu kartou. Parkování je možné v nedalekých hotelech Hoffmeister nebo Pyrami

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)