UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Golden Star Praha 1

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Nerudova, 48
Praha 1, 118 00
Mapa:
Mapa - Hotel Golden Star Praha 1
GPS:
Nerudova 171/48, Praha 1 118 00 Praha část obce Hradčany městská čtvrť Praha 1 okres Hlavní město Praha kraj Hlavní město Prah
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Zlatá hvězda sídlí ve velkolepé barokní budově pod Pražským hradem a nabízí nezapomenutelný panoramatický výhled na Malou Stranu, Pražský hrad a Staré Město. Schodiště staré 270 let a bohatě zdobené stropy zaručují pravou historickou atmosféru v celém hotelu Zlatá Hvězda.

Všechny pokoje jsou vybaveny dobovým nábytkem a bezplatným připojením na internet. Pokoje mají výhled na Malou Stranu, některé na Královskou cestu, Pražský hrad a Staré Město. Ke Karlovu mostu a na Staré Město se dostanete krásnou procházkou z hotelu během několika minut.

Vybrané pokrmy české a mezinárodní kuchyně jsou podávány v restauraci pod starobylými klenbami. Bohaté snídaně se podávají formou teplého bufetu.

Omezený počet parkovacích míst přímo před hotelem

Internetový koutek je zdarma k dispozici ve vstupní hale.Zlatá hvězda nabízí ubytování ve standardních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v prostorných apartmá (až pro 4 osoby).

Historická a romantická atmosféra interiéru je podtržena dřevěným stylovým nábytkem. Z pokojů se otevírá překrásný výhled na panorama Pražského hradu, Královskou cestu a střechy malostranských domů.

Všechny pokoje mají komfortní příslušenství. Koupelny jsou vybavené vanou a/nebo sprchovým koutem.

Hosté mají v pokojích k dispozici vysoušeč vlasů, minibar, safe, telefon s přímou volbou, televizor se satelitním příjmem a možnost kabelového připojení k internetu.

Vybavení pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i protipožárním standardům.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)