UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Penzion Corto Praha 1

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Havelská, 15
Praha 1, 110 00
Mapa:
Mapa - Penzion Corto Praha 1
GPS:
Loc: 50°5'6.248"N, 14°25'15.372"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Pension Corto nabízí standardní, avšak stylové ubytování v Praze pro všechny, kdo milují pobyt na cestách a požitek z našeho krásného městského centra, jeho památek, nákupů, nočního života a kultury. Penzion se nachází v úplném centru Prahy – leží přímo na „zlaté turistické cestě“, která vede z Václavského náměstí přes Staré město až k úžasnému „Karlovu mostu“. Toto ubytování se snídaní ve stylu boutique spojuje vřelost a atmosféru historické budovy s profesionálními a přátelskými službami standardního hotelu tak, abyste na svůj výlet do Prahy rádi vzpomínali.

Služby

V prosinci 2006 pension Corto všechny pokoje zrenovoval a vybavil, a tím penzionu poskytl nový vzhled! Uvědomujeme si také, jak důležité je cítit se jako doma, když jsou lidé mimo domov, a proto stále své služby a vybavení modernizujeme.

Co je nového: Nábytek a kování, Stojany na kufry, Zařízení na přípravu čaje a kávy, Bezplatné bezdrátové internetové spojení, Bezpečnostní kamerový systém.

Kromě toho všechny pokoje mají samostatnou koupelnu a satelitní televizi.

RECEPCE

Recepce je otevřena od 9 hod ráno do 10 hod večer. Přátelský personál je neustále k dispozici, aby vám pomohl s půjčením auta, výlety a turistikou, výběrem restaurace či objednáním taxi. Registrace ubytování probíhá od 2 hod odpoledne, odhlašuje se ve 12 hodin!

SNÍDANĚ

Dejte si spolu s námi plně vařenou snídani navrženou tak, aby byla ideálním startem do hektického dne či pro turistické aktivity. Snídaně je každý den čerstvě připravená v naší restauraci CORTO a podává se spolu s teplými a studenými nápoji. Popíjejte šálek italské kávy na naší letní terase nebo si vychutnejte horkou čokoládu ve studených zimních měsících. Pro vaše pohodlí podáváme snídani od 9 do 11 hodin dopoledne.

Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.

OBĚDY A VEČEŘE

V pizzerii & restauraci Corto si můžete vybrat z široké nabídky lákavých jídel na autentickém italském jídelníčku a můžete si vychutnat stolování uvnitř nebo venku na terase. Našim hostům poskytujeme 20% slevu na všechna jídla v naší restauraci po celou dobu, kdy jsou u nás ubytováni!

Pokoje

Penzión Corto se postará o všechny hosty, od individuálních turistů po rodiny a malé skupiny. Pokusíme se uspokojit vaše potřeby a nalézt pro vás ten pravý pokoj. Máme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Máme pokoje v prvním poschodí a také v pátém patře, ktere se nacházejí v našem nově zrekonstruovaném podkrovní. Pokoje v prvním poschodí mají výhled na rušné tradiční „Svatohavelské tržiště“, zatímco pokoje v pátém patře nabízejí úžasnou vyhlídku na okolní budovy a historický „kostel svatého Havla“. Povšimněte si prosím, že kvůli vnitřní kráse budovy a evidenci na seznamu památek nemáme výtah. Pokoušíme se získat povolení ke stavbě výtahu a omlouváme se za jakékoli případné nepohodlí.

Všechny pokoje pensionu Corto mají samostatnou koupelnu (včetně sprchy), satelitní televizi, bezdrátové internetové spojení a zařízení na přípravu čaje a kávy. V ceně jsou obsaženy všechny daně. V ceně je zahrnuta i naše drahá snídaně.

Lokace

Penzión Corto se nachází v srdci historického centra, přímo na "zlaté turistické cestě", která vede z Václavského náměstí přes Staroměstské náměstí na Karlův most. Projděte se kolem mnoha obchodů, restaurací a zábavních míst, jež obklopují Václavské náměstí a historické Staré město. V okolí je spousta divadel, která nabízejí proslulé koncerty vážné hudby, černé divadlo, operu a balet. Všechny hlavní památky, pražský orloj a židovskou čtvrt naleznete doslova za rohem. Jste-li u nás ubytováni, snadno se dostanete k veřejné dopravě Prahy. Stanice metra Můstek je vzdálena 2 minuty chůzí a tramvajová zastávka Národní jen 3 minuty.

Gastronomie

V restauraci/pizzerii Corto si můžete vybrat z široké nabídky lákavých jídel na autentickém italském jídelníčku a můžete si vychutnat zážitek ze stolování uvnitř nebo venku na zahradce v podloubi. Rozhodnete-li se zůstat v penziónu Corto, snídaně bude podávána zde. Poskytujeme také 20% slevu všem našim hostům po celou dobu, kdy jsou u nás ubytováni!

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)