UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Baroko Praha 10

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Tomsova, 13
Praha 10, 108 00
Mapa:
Mapa - Hotel Baroko Praha 10
GPS:
Loc: 50°5'8.744"N, 14°30'47.826"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Baroko je tříhvězdičkový hotel, který vznikl přestavbou původního selského stavení. Hotel se nalézá v klidné části Prahy 10. Hotel Baroko je obklopen rozlehlou zahradou a hostům nabízí: * uzavřené parkoviště * venkovní bazén * tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením (v zimě krytým nafukovací halou) * stolní tenis * kulečníkový stůl

Pokoje
Hosté hotelu Baroko mohou využívat 15 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkové pokoje a 8 apartmá (pro 2-4 osoby). Všechny pokoje hotele Baroko jsou vybaveny koupelnou, WC, televizním přijímačem se satelitním příjmem, rádiem a telefonem s přímou volbou.

Sport
V prostorách hotelu Baroko se nachází tenisový kurt. Cena kurtu v jednotlivých sezonách: * léto 150,- Kč/hod * zima 400,- Kč/hod

Gastronomie
Restaurace hotelu Baroko je otevřena denně od 11 do 23 hodin. V našem jídelním lístku si můžete vybrat z pokrmů české i mezinárodní kuchyně a z širokého sortimentu domácích i zahraničních vín. Pro menší firemní akce i pro soukromé společnosti (svatby, promoce…) je k dispozici salónek pro cca 25 osob a zimní zahrada pro cca 35 osob. Cena za pronájem je 1000,- Kč/den.

Konferenční prostory
V hotelu Baroko je možno pořádat i nejrůznější školení, semináře, prezentace a podobně, a to v prostorách školící místnosti, která je vybavena moderní technikou (videoprojektor, zpětný projektor, televize, video, počítač, flipchart). Místnost má denní osvětlení a kapacitu cca 30 osob. V průběhu školení či konferencí hotel nabízí podávání coffeebreaků. Cena za pronájem je 5000,- Kč/den.

Lokace
Přímo u hotelu se nachází zastávka MHD Malešické náměsti. Do centra se hosté hotelu Baroko dostanou pohodlně busem zhruba za 20 minut.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)