UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel na Zámečku Praha 10

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Záběhlická, 35/133
Praha 10 Záběhlice, 10600
Mapa:
Mapa - Hotel na Zámečku Praha 10
GPS:
50/3/11,758 N 14/29/38,865 E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí. Uprostřed zahrady s rozkvetlými rododendrony a pod žloutnoucími listy javoru Vám zaručíme ničím nerušený spánek v uzavřeném areálu.

Díky klidné lokalitě je Hotel Na Zámečku oblíbeným místem pro pořádání firemních a společenských akcí v Praze 10. Plně vybavené prostory pro školení, konference, meetingy nebo obchodní jednání pojmou celkem až 80 osob. V případě pořádání svateb, promocí, rautů či jiných společenských akcí je možné propojením s restaurací a hotelovou zahradou navýšit kapacitu až na 150 osob. Účastníkům těchto akcí je v uzavřeném areálu zahrady zdarma k dispozici parkování.

Svým hostům nabízí hotel mimo parkingu také možnost využít zdarma mikrobus do centra města a zpět. Pobyt zajisté zpříjemní také široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit v okolí hotelu.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)