UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Regina Praha 10

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Konojedská, 38
Praha 10, 100 00
Mapa:
Mapa - Hotel Regina Praha 10
GPS:
Loc: 50°3'50.212"N, 14°30'38.048"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Regina je 4-hvězdičkový nestandardní hotel nedaleko historického centra Prahy. Hotel je dvojnásobným vítězem ankety o nejoblíbenější hotel v ČR roku 1999 a roku 2000. Hotel Regina tvoří komplex čtyř nově postavených či nově zrekonstruovaných budov v blízkém okolí stanice metra Skalka. Interiér celého hotelu zdobí originály malíře Jana Heřmana a obrazy z galerie Dr. Stránského. Obrazy pravidelně ve spolupráci s malíři obněňujeme a Vy si je můžete v klidu prohlédnout. Pokud se Vám při Vaší návštěvě nějaký zalíbí, nic nebrání tomu, abyste si jej přímo v hotelu koupili. Hotel Regina nabízí možnost dlouhodobých pobytů v apartmánech vybavených vlastní kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí za redukované ceny.

Pokoje
Všechny pokoje Hotelu Regina jsou zařízeny příjemným moderním nábytkem, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem. Toaleta a koupelna s vestavěným fénem jsou samozřejmostí. Přes hotelový videookruh si můžete pouštět video, připojit fax, použít psací stroj. V recepci můžete využít počítač s rychlým připojením na internet. Hotel Regina**** zajišťuje nepřetržitý servis na pokoje. V nabídce najdete veškeré teplé a studené nápoje, zmrzlinové poháry a drobné občerstvení. V době provozu restaurace nabízíme celý sortiment pokrmů s donáškou na pokoje. Apartmány Hotelu Regina jsou dvoupokojová studia s kuchyňským koutem, ledničkou, vhodné pro luxusnější bydlení nebo rodinu s dětmi (až pro 6 osob). Business pokoje Hotelu Regina jsou vybaveny vanou a sprchovým koutem. Je zde možnost modemového připojení na internet na vlastním PC z pokoje, popřípadě využití PC pracoviště v hotelovém lobby, v ceně pokoje je 24 hodinový room servis, večeře v hodnotě 200,- Kč, masáž, fitness a sauna.

Služby
V každém domě jsou k dispozici garáže (za 195,- Kč/noc). Vzhledem k mnoha odcizeným autům v Praze je vřele doporučujeme. Kapacita garáží v hotelu Regina je 28 vozů. # Taxi Pokud nepřijedete vlastním vozem, nabídneme Vám kromě jízdenek na městskou dopravu také hotelové taxi. Zajistíme Vám odvoz podle Vašich představ v příjemných vozech a za rozumné kontrolované ceny. Zařídíme vyzvednutí na nádraží, povozíme Vás po Praze, mimo Prahu i po celé Evropě. Cesta od hotelu kamkoli do centra nebude stát více než 350,- Kč, cesta z a na letiště bude stát 730,- Kč. K dispozici máme minibusy Mercedes Vito a Viano pro 7 cestujících a další osobní vozy.

Gastronomie
Všechny prostory hotelu Regina jsou bez jakýchkoli omezení přístupné i široké veřejnosti. Restauraci najdete v novém objektu hotelu Regina na adrese Konojedská 38. Kapacita restaurace je dohromady asi 170 míst a je rozdělena do dvou pater spojených atriovým průhledem. Spodní patro restaurace hotelu se často využívá pro večírky, svatby, rauty. Prostor je vhodný i pro jiné kulturní akce, jako jsou koncerty, módní přehlídky a specifická divadelní představení. Hotel Regina pořádá nepravidelně večery se živou hudbou a tancem, zve na vystoupení zajímavé hosty; sál je možné zařídit jako přednáškovou místnost či sál na banket apod. Hotel Regina nabízí výběr asi z 50 minutek: vepřové a hovězí maso, ryby, drůbež, zvěřina, vegetariánská kuchyně, saláty, polévky. K pití si můžete dát nealko, čtyři druhy točeného piva, vybrat si z nabídky naší vinotéky nebo si nechat připravit míchaný nápoj. Hotel má otevřeno denně od 12 hodin do 23 hodin. Ceny hlavních jídel se pohybují od 120,- Kč, kvalitní víno uchovávané ve vinném sklípku od 140,- Kč, pivo (0,5l) od 22,- Kč. V hospůdce stojí pivo 18,- Kč a hlavní jídla od 45,- do 115,- Kč. V letních měsících je možné využít venkovní terasu před hotelem. Hospůdka hotelu Regina se těší na Vaši návštěvu. Nabízíme denně výběr z několika hotových jídel, minutek a klasických českých specialit (svíčková, guláš, řízek, pečený bůček, utopenci, tlačenka, nakládaný hermelín, apod.), dále pivo Gambrinus a Zubr a Litovel za 18,-Kč. Hotová jídla od 45,- do 115,- Kč. Otevřeno máme v pracovní dny od 10,30 do 22,00 hodin. Na objednávku pořádáme vepřové (i jiné) hody a to bez ohledu na provozní dobu. V letních měsících je možné využít venkovní terasu před hotelem. V suterénu hotelu Regina v hloubce 8 metrů pod zemí, v udržované teplotě 11-14 °C leží přes 3 500 lahví kvalitních vín. V jedné části sklípku je uchováno přes 150 druhů vín vybraných našim sommeliérem. Ve druhé části sklípku si můžete pronajmout místo na uložení u nás výhodně nakoupených nebo Vašich donesených vín.

Konferenční prostory
Kongresové služby hotelu Regina: Pro semináře a školení hotel vybavuje konferenční prostory podle individuálních požadavků zákazníka, ale zajišťuje i \"akce na klíč\" od pozvánek až po doprovodný program. Hotel Zajistí jakoukoli audiovizuální techniku, cofeebreaky, obědy rychlé a jednoduché nebo bohaté a slavnostní. Nabízí služby kvalifikovaných tlumočníků a sekretářek, poskytujeme kompletní sekretářský servis.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)