UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Barcelo Praha 4

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Na Strži, 1660/32
Praha 4, 14000
Mapa:
Mapa - Hotel Barcelo Praha 4
GPS:
50°2'37.241"N, 14°26'22.227"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází v klidné obytné zóně. Díky výbornému spojení městskou hromadnou dopravou do historického středu města (15 minut) je tento hotel se 198 pokoji a 15 suite ideální jak pro obchodní cesty, tak i pro trávení Vaší dovolené. V provozu je od roku 1993 (celoročně).Prosvětlené, elegantní pokoje mají panoramatický výhled na město. Vybavení: klimatizace, koupelna s vanou a vysoušečem vlasů, telefon s přímou volbou, barevná TV/SAT, pay TV, bezpečnostní schránka, minibar. Suite jsou prostornější (některé mají dvě ložnice), kromě standardního vybavení je hostům k dispozici kávový/čajový servis. Rozvod elektrického napětí je 220 V.

V naší A la carte restaurace 'Mediterráneo' objevíte fascinující svět rozmanitých chutí, druhů a vůní, v neposlední řadě také výběr španělských i středoevropských vín (otevřeno denně na business snídaně, obědy a večeře). V restauraci „Buffet“, která je méně formální, můžete ochutnat řadu rozmanitých studených i teplých specialit. Příjemné prostředí našeho lobby baru „Las Brisas“ spolu s perfektní obsluhou zajistí úspěch každé obchodní schůzky a příjemné posezení, pokud jste přišli se svými přáteli nebo jen tak posedět. Lobby bar také nabízí malé občerstvení: různé sendviče, malé saláty či výtečné cukrářské výrobky a poháry. V březnu 2007 jsme pro Vás otevřeli nové moderně vybavené hotelové konferenční centrum s celkovou kapacitou až 450 osob.

Room servis, prádelna, směnárna, informace o kulturním dění, rezervace vstupenek, organizace okružních cest a výletů, zprostředkování půjčovny vozidel, zajištění kurýrní služby, posílání faxů, cybercorner, konfirmace letenek, zajišťování informací o dopravním spojení, hotelový taxiservis, catering atd..

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)