UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Bohemians Praha 4

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Modřanská, 51
Praha 4, 14700
Mapa:
Mapa - Hotel Bohemians Praha 4
GPS:
50°2'41.29"N,14°24'43.38"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které Vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy a všemi pamětihodnostmi. Cesta od hotelu do středu města Vám nebude trvat déle než 12 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží.

Hotel je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hotelové parkoviště, kde mohou ubytovaní hosté parkovat zdarma. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a v nočních hodinách pod uzamčením.

Ubytování v hotelu je ve tříhvězdičkové kategorii. Hotel nabízí ubytování v Praze s celkovou ubytovací kapacitou 54 lůžek ve 23 pokojích. Stejně jako jiné hotely v Praze, Vám nabízíme pro ubytování jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizorem s příjmem satelitních programů. V ceně za ubytování v hotelu je také již zahrnuta snídaně podávána formou bufetu, magistrátní poplatky a DPH. Nepřetržitý provoz hotelové recepce je pro Vás zajištěn po dobu 24 hodin, 7 dnů v týdnu. WiFi zdarma.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)