UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

TOP HOTEL Praha 4 Chodov

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Blažimská, 1781/4
Praha 4 Chodov, 14900
Mapa:
Mapa - TOP HOTEL Praha 4 Chodov
GPS:
50-5-17,64 N,14-32-10,84E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

TOP HOTEL Praha, člen skupiny TOP HOTELS GROUP a.s., se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 4. Celý hotelový komplex se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou (9 hektarů) i kapacitou patří mezi největší hotelové areály v Evropě.

Pod jednou střechou nabízí svým hostům nejširší škálu služeb ze všech českých hotelů: ubytování, konferenční centrum s celkovou rozlohou 4.500 m2 a kapacitou 5000 míst, 5 restaurací a letní terasy, wellness centrum s bazénem, tenisové kurty a bowling, Japonskou zahradu, velkokapacitní parkoviště, casino a mnoho dalších služeb.

Hledáte ubytování pro své obchodní návštěvy, komorní prostory pro diskrétní jednání, pořádáte kongres nebo konferenci, toužíte po romantickém místě svého svatebního obřadu nebo jen potřebujete načerpat nové síly ve wellness a při masáži? TOP HOTEL Praha je pro Vás tou správnou volbou.

TOP HOTEL Praha je od roku 2002 vyhlašován nejlepší společností v rámci Českých 100 nejlepších firem. Je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2001. Hotel je členem hotelové sítě TOP International Hotels, profesních sdružení ASTA, ICCA, Prague Convention Bureau, AHR ČR a řady zahraničních obchodních komor.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)